Ne kursuna gitmek lazim?

Bos zamanlarda evde oturup KSde zaman gecirmek cok sacma (evet su an oyle yapiyorum) o sebeple bir seyler ogrenesim var sosyal olmak adina hem... secenekler: dans bass gitar yuzme... siz de baska seyler onerebilir misiniz ya da bunlardan en eglencelisi sizce hangisi?

0|0
11|7

En İyi Erkek Görüşü

• Gitar kursuna gitmeni tavsiye ederim. Hangi gitar türüü seviyorsan direk onunla başla. Zaten hayatının bir parçası olacak, bırakamauyacaksın.

0|0
    0|0
    • Ya bu gitar konusunda once klasik gitarla baslamak lazim vs diyolla... ama ben bass gitar isterim dogrusu... direkt bass gitardan baslamak mantikli mi?

• Başka sorun varsa mesaj atabilirsin ben atamıyorum xper seviyem yuzunden

• Gerçi sende 1 xper mişsin:)

Kızlar Ne Diyor 11

• Dil bilmiyorsan dile git ben şu anda tatildeyim fakat kurs verebilirim internet üzerinden bile veriyoruz tavsiye ederim:))

0|0
    0|1
  • Enstrüman olabilir, dil kursu olabilir veya merakının olduğu herhangi bir kurs, vücut için spor olur.

0|0
    0|0
  • Ben her akşam yürüyüş yapıp fotoğrafla ilgileniyorum.
    Yüzme bilmiyorsan kesinlikle öğrenmelisin.
    Diğerleri ikinci planda.

0|0
    0|0
    • Yuzme benim de aklimdan gecen... lakin ben ayni zaman da yeni insanlarla da tanismak derdindeyim...
      NOT: abaza degilim erkeklerle de tanismak isterim...
      NOTA NOT: Gay de degilim :)

• Yüzmede de yeni insanlarla tanışırsın. Ama sen bilirsin

• Bence kesinlikle dans ve bateriyi düşünmelisin ^^

0|1
    0|0
  • Dil kursu
    nlp kursu

0|0
    0|0
  • İngilizce, İspanyolca ve Bateri kursu :)) gerçekleştirmeye az kalan bir düşüncem..

0|0
    0|0
    • Ispanyolcadan ziyade japoncaya merakim var... ingilizcelik bir sikinti yok... bateri hmmmm cok mantikli...

• Ne ki meslek?

• Çevre müh.

• Halk eğitimin sayfasını aç güzel gelene kaydol. Hem uygun hemde belgem olur. Sağolsunlar oradan 16 belgem var :) hıı bir yerde lazim olur mu bilmem ama öğrenmek gibisi yok.

0|0
    0|0
  • Bence dans :)

0|0
    0|0
  • Resim, yabanci dil, muzik kurslarina gidebilirsin :D

0|0
    0|0
  • BEN EL SANATLARI , RESİM FALAN DÜŞÜNÜYORUM

0|0
    0|0
  • Gitar kursuna git

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Çizim yeteneğin ve hayal gücün varsa, bir de resim tutkusuna sahipsen resim kursuna kayıt ol!

0|0
    0|0
  • İngilizce kursu :D Öğrenmeye başladıktan sonra baya eğlenceli oluyor... TV de durmadan e2 felan izleyip 5 kelimenin 1 ini anlamak :D

0|0
    0|0
    • Ingilizcem iyidir kardesim ;)

• :D Almanca öğren he :D :D Gitar kursunua git ama bence saz kursuna git sonra gitara git :D Ben öyle yapıcam.. Böylesi daha akışkan olurmuş dediler

• Müzik kursları en güzeli bence.

0|0
    0|0
  • Resim kursuna git başkan. Santsal yönün gelişssin:)

0|0
    0|0
    • Basganim resim olmasa da sanatla ilgimiz var cok sukur... futbolla falan ilgilenirim bayaaa... saka l*n saka... resim bende hic yok kanka... hem yetenek hem istek sifir...

• OOw:D Ankara mı hiç bakmadım bile..:D Takıl kafana göre kanks o zaman..:)

• Gerçi Melih boğaz yapıcam diyo bekle istersen..:D

• Kuran kursuna :))

0|0
    0|1
  • dil, yüzme ve ileri sürüş telkniklerini kursuna git.

0|0
    0|0
Yükleniyor...