En beğendiğiniz uzak doğu kökenli film yönetmeni?

Merhabalar, yine seçenek adedi mağduru olarak bir anket ile karşınızdayım. Ama sanırım bu sefer olağanca bir bölümünü kapsayabilmiş olabilirim.

Ek seçenekler:

F: Ang Lee

G: Chan-wook Park

H: Yimou Zhang

I: Stephen Chow

J: Jackie Chan

Yorumlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

• Akiro Kurosawa
    17% (1)0% (0)11% (1)Oy Ver
  • Takeshi Miike
    33% (2)67% (2)44% (4)Oy Ver
  • Takeshi Kitano
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Hayao Miyazaki
    17% (1)33% (1)22% (2)Oy Ver
  • John Woo
    33% (2)0% (0)23% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Chan-wook Park link

0|0
    0|0
  • Akiro Kurosawa

0|0
    0|0
  • Takeshi Miike

0|0
    0|0
  • B.Miike

0|1
    0|0
  • jackie chan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Miyazaki'yi seçtim ama ilk oyumu Chan-wook Park'a, üçüncü oyumu da Stephen Chow'a vermek isterdim.

0|0
    0|0
    • Konuyla ilgili bilgisi olan birilerini görmek güzel. Cevabın için teşekkür ederim.

• john woo

0|0
    0|0
  • G: Chan-wook Park

old boy'u izledikten sonra

0|0
    0|0
  • Uzak doğu filmlerine aşırı antipatiyle yaklaşsam da Takesi Miike'yi seviyorum.

0|0
    0|0
    • Antipati neden ola ki? Kimi eserleri fazla güzel olabiliyor. Misali sen vermişsin, Miike üstad harikadır. Miyazaki'nin animeleri de mükkemmeldir. Spirited away, My Neighbor Tottoro, Mononoke Hime vs...

• Incredibles'ı pek sevemedim. O duygusal işlemeyi yapamışlardı son dönemde hep yaptıkları. Evet komikti Incredibles tıpkı Ice Age'ler gibi. Ama basit bir örnek. Ben Cars'da Dancer in the Dark'tan çok ağladım. Wall-E'de de deliler gibi ağlamıştım. : )

Mesela izlediğim en iyi çizgi film de The Danish Poet'dir Short Animation Oscar'ını almıştı 3-5 yıl önce. Ama konu tamamen animasyonlara kayıyor bozmıyalım çekik gözlüler başlığını.

• Onun için ayrı bir anket yaparız :)

• A: Akiro Kurosawa

0|0
    0|0
Yükleniyor...