Bundan sonra hiçbir filmden zevk alamam dediğiniz bir film var mı?

İnanılmazdı, çok şahaneydi, 1 Numara.. Öyle ki bundan sonra hiç bir filmden zevk alamam, o kadar muhteşemdi. dediğiniz bir film var mı?

Güncellemeler:
Daha Daha.. Enteresan, filmler var!

Yazılanlar da çok güzel : Conan, Dogville, Pan'ın Labirenti, White Nouse, Dövüş Kulübü, Esaretin Bedeli,İnception, OldBoy, Up, V For Vendette

0|0
7|9

En İyi Kız Görüşü

• pan'ın labirenti için söyleyebilirim sanırım bunu, etkisinden uzunca bir süre çıkamamıştım.

0|1
    0|0
    • Pan'ın labirentini birkaç yıldan beri izleyeceğim diyorum.. :)))

Bu akşam izliyecem.!

• Filmin başındayım daha ve kahrolsun faşizm diye bağırasım geldi..

• sen daha bekle, mercedes'le beraber dağa çıkasın gelecek izledikçe:)

Kızlar Ne Diyor 6

• esaretin bedeli ve dövüş kulübü ! ikisinden sonra da uzun bir hayranlık dönemi geçirdim..

1|1
    0|0
    • Dövüş Klübü! kesinlikle muhteşemdi..

• esaretin bedelini izledin mi? izlemediysen kesinlikle izlemelisin, en kısa zaman da. benim hayatımı değiştiren filmlerden biridir. o film sayesinde, aklıma koyduğumu yapmadan bırakmıyorum :))

• Hatırladım..

Karısını öldürmek suçundan dolayı haksız yere hapishaneye düşen bir adamın öyküsüydü. Evet o filmde güzeldi.

• Oldboy izleyince, bir müddet o evreyi geçirdim, evet.

1|3
    0|0
  • mistik olay,white nouse.

0|1
    0|0
  • Aşk tesadüfleri sever.

0|1
    0|0
  • inception çok güzeldi

0|1
    0|0
  • Star Wars diyeceğim inanmayacaksınız. Zamanın birinde, bir haftasonu izledim tüm seriyi (6sını birden ) ve Bir daha hiç bir filmden o tadı alamadım... (28 defa falan izlemişim yani... o kadar olur... o kadar...)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bundan sonra "zevk" alamam dedigim baskasi beni "tatmin" etmez bundan daha "performsli" oyunculuk olmaz , bir kamera iki oyuncuyla neler yapiliyor dedigim bir cok film oldu.Her zaman taze kanlarin sektore girmesiyle daha iyilerini gordum

Inception'in bana yasattigi hisler ayridir

1|1
    0|0
  • Aslında şöyle bir şey var. Bir ilk üçüm var ki bunları izledikten sonra hareketsiz kaldım günlerce etkisinden çıkamadım. Ancak şu cümleyi sadece bir filmde kullandım. ''Ya bu sinemaysa, bu kadar emek, bu görüntü yönetmenliği, bu efektler, bu yönetmenlik, oyunculuk, senaryo, bu görsel şölen sinema ise, diğerleri daha önce izlediklerim neydi acaba?'' demiştim kendi kendime. Hani o sinemaysa diğer filmler sinema olamaz gibi düşünmüştüm. O film de Dark Knight idi. Top10'dur ama ilk üç değildir bende.

0|1
    0|0
  • Dogville.

0|1
    0|0
    • Dogville nereden anımsadığımı buldum. az önce imdb den baktım. Muazzam bir filmdi.yeni bir soluk. Tiyatro-sinema arası. 7.Sanatın gücünü gösteren güzel bir filmdi.

5-6 yıl önce izlemiştim.

• Matrix üçlemesi :)

0|1
    0|0
  • old boy

the godfather part2

a perfect world

schindler list

slumdog millionaire

reservoir dogs

0|1
    0|0
  • Epik/fantastik filmlerde Conan the Barbarian (ve Conan the Destroyer) gibi bir tane daha çekilmedi bence. Spielberg buralara el atmadı malesef.

0|1
    0|0
  • V for vendetta

0|2
    0|0
  • Woody Allen'ın bütün filmleri

0|1
    0|0
  • çocukça ama Up.. yukarı bak..

0|1
    0|0
Yükleniyor...