Arkadaslar, yeni nesil cizgi filmleri hakkinda ne düsünüyorsunuz?

ben cok siddet icerdigini dusunuyorum, anneler babalar buna nasil izin veriyorsa hic anlamiyorum ben...

0|1
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Yeni nesil çizgi filmlrindeki karakterler dikkat ettiyseniz ne insana ne de hayvana benziyor. Garip garip yaratıklar. Ve bunları çocuklarımız izliyor

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• anne babasi calisiyor cocuk internete tabletten bile giriyor nasil kontrol varki.
    hep siddet icerikli oyunlar cizgiflimler..

gelecek nesil cok savas isteyen bir nesil olacka :)

0|0
    0|0
  • hepsi kahramanlar karakterlerin , çocuklar korkak büyüyor kendine güvensiz diyelim..

1|0
    0|0
  • Şiddeti kucuk yasta çocuklara asiliyolar.. İlerde de kafa kesiyorlar adam dogruyolar

1|0
    0|0
  • eskileri iyiydi kardiş. buggs bunny, tom jerry, twitty, temel reis, marco, polyanna, arı maya, nils ve uçan kaz, hollywood yaramazları, casper, süperman, scooby do, kayıp dünyalar, pinokyo, şirinler, cedric, kedi felix, garfield, heisi, voltran, makron falan. 4-12 yaşlarımda izlediklerim hepsi efsane :)

0|0
    0|0
  • Önceki cizgi filimlerin gözünü seveyim ya şimdikiler çok sacma geliyor bana dediğin gibi şiddet ağırlıklı anne baba ne yapsın çocuklar dediğini yaptırıyorlar

0|0
    0|0
  • Yeni çizgi filmleri bilemmde çocukken izlediğim çizgi filmleri istiyorum :/

0|0
    0|0
  • 5 yaşımdan beri öldürülen terörist videolarına bakıyod-rum ben çizgifilm ne :D
    3 amcam komando olunca böyle oluyo

0|0
    0|0
  • Olum ben temel reis pokemon roboroach andy'nin şakaları ninja kaplumbağalar tom ve jerry road runner süngerbobla falan büyüdüm şimdi kayudur pepedir saçma salak şeyler çıkarmışlar sürekli şiddet sürekli şiddet

0|0
    0|0
  • Hepsinde cinsellik var canavarlar ve robotlar bile opusuyor :D

0|0
    0|0
  • anasınıfı için hepsi

0|0
    0|0
  • ben şahsen izlemiyorum ama boyun falan kırdıkları doğrumu

0|0
    0|0
    • cok kotu ya cizgi film diye cocuklar bakiyo bide onlara

• bunun için gerekli kuruluşlar var ama nafile. işin ucunda para yatıyo o yüzden herkez oalndan bitenden memnun yani

• Güzel güzel. d

0|0
    0|0
  • eski nesiller de aynıydı önemli olan ne mesaj verildiği ki 25. kare neyse odur

0|0
    0|0
    • hayir eski cizgi filmler boyle degildi

• şiddetin dozu olarak ayne değildi ama eskiden keloğlan gibi pepe gibi güzel şeylerde yoktu

• hm turk cizgifilmleri yoktu o dogru tabi.

Kızlar Ne Diyor 2

• şiddeti bırakda çok saçmalar ya, bir garfıeld ya da bugs bunny falan şimdikilere bin basar

1|0
    0|1
  • subliminal mesaj içeren çok çizgi film var :(

1|0
    0|0
    • evet haklisin

• Ben gizli kadın örgütlerinden biriyim, ilk defa açıklıyorum bunu şşt kimse duymasın sadece sana söylüyorum, o fotoda "erkekleri gebertelim" mesajı veriyorum :D Hey Allah'ım ya şu avatarıma ne taktınız ya.

• Senin olduğun örgütün lideri de benim herkese söyleme emi

Yükleniyor...