Bizden farkları neler? aşağılamak için küçük düşürmek için sormuyorum öyle düşünenler bir zahmet cevap vermesin?

romanların gelenekleri bizden farklımı? mesala nasıl? düğünleri adetleri nasıl hiç birşey bilmıyorum romanlar hakında sevglmde roman soramıyorum kküçük düşürmemek için.. roman la türkün evlendğini gördnzmü? ya bilgi verin herkeze teşrkler

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Her yerin iyisi kötüsü olur, genelleme yapmayı, insan ayırmayı hiç sevmiyorum. Irk, din, mezhep ayrımcılıkları yapmayalım; insana, insan olduğu için değer verelim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• dünden beri sorup duruyorsun forumda vakit kaybedeceğine ya sevgilini alıp ya da tek başına git bir roman semtini gez ve gör ortam seni bunlatmadıysa sıkıntı yok eğer bunalırsan filan zaten çocukla hiç görüşme. unutma siz evlenince sadece siz evlenmiş olmuyorsunuz ailelerinizde evlenmiş oluyor

0|0
    0|0
  • yaa romanlar farklı farklı olabilir bazıları vardır çekilmez bazıları vardı çok iyi sana iyisi denk gelmiş hayatta başarılar dilerim düğünleri bayağı çalgılı çengili oluyo tüm mahalle inliyo :)

0|0
    0|0
  • adetlerini falan bende pek bilmem ama kafana takma o kadar ve en mantıklısı direk erkek arkadaşına sor zaten seni iyi tanıyosa küçük düşme gibi bir durum ortada olmayacaktır. yaşam tarzlarından girerek sorular sor falan filan.

0|0
    0|0
  • Abe bizde hirsiz olmayana kiz yoktur hirsizlik yapmayan adam degildir bea

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Egeli bir sevgilin olsaydı ona da sormayacak mısın adetlerini? Çekinme bence. Uygun ve içten bir dil işe yarar.

0|0
    0|0
  • Niye küçük düşürmek olsun ki hoşuna gidebilir sorman sorabilirsin bence

0|0
    0|0
    • bazıları küçük düşüruyorsun diyor

• :) hehe

Yükleniyor...