Ulan İstanbul şarkısı Carlos - Yaren Yanarım, videosu, söz yazarı, bestecisi kim?

Ulan İstanbul şarkısı sözlerini yazan ve bestecisi kim acaba? Eski bir parça değil sanırsam.. Youtube'den bulabilirsiniz aşağıda, çok güzel:

0|0
2843

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi dinliyorum o şarkı bambaşka çok güzel düet yapmışlar sözleride güzel çok güzel söylüyorlar günde en az 15 defa dinliyorum bıkmayım diye fazla dinlemiyorum :D

0|0
    0|0
    • Bu sözler kime ait?

• bilmiyorum bende youtube şarkı dinlerken bu şarkıyı keşfettim şimdi bağımlısı oldum.

En İyi Kız Görüşü

• Bu şarkıyı başka birileri söylese heralde dinlemezdim bu şarkının bu kadar dinlenmesinde ve popüler olmasında dizinin sevilmesinin etkili olduğunu düşünüyorum. Bende severek dinliyorum başa sarıp sarıp hatta sadece dinlemekle yetinmeyip videosunu izliyorum. Ayrıca soruna gelecek olursak şarkının sözü ve müziği dizinin Carlos'u Erkan Kolçak Kostendile ait bizzat. Youtubeda bir şarkısına daha denk geldim. Bu arada Carlos birtane:)

1|0
    0|0
    • Aynen ona hayranım:) diziyi sever misin?

• Eic için teşekkürler :) Evet diziyi severek izliyorum kaldı ki çok Türk dizisi izleyen biri değilim :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 42

• Saçma ülkenin saçma şarkıları 3 milyon dinlenmiş neredeyse , bu kafayla bu ülke yerinde sayar.

http://www.youtube.com/watch?v=yG9GYx_wwzY&feature=youtu.be

0|1
    0|0
  • Konusu itibari ile sezonluk diziye benziyordu muhtemelen bitecek

0|0
    2|0
  • muhtesemmmm sabahtan berı onu dınlıyorumm.. harıka yorumlamıslar..

1|0
    0|0
  • müzikten çok mimiklerinden etkilendim, gün boyu da dilime takıldı parça, harika söylemişler gerçekten.

0|0
    0|0
  • 1 miyonu tamamlayınca biter...

0|0
    0|0
  • his sevmiyorum

0|0
    1|0
  • Youtubedan

0|0
    0|0
  • Türkiyedeki egomanyanın yine abartması adamlar serdar ortaca demet akalına sinan akçıla laf sayarlar böle amatörleri yüceltirler

0|0
    0|0
  • Youtube yanarım yaz çıkıyor :)

0|0
    0|0
  • Dinlemedim Ulan Gizli

0|0
    0|0
  • sanırım sözler yarene ait diye biliyorum ama beste kimin bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Atatürk ne demiş "Geldikleri gibi giderler" bu yaz dizileri de böyledir. Başladıkları gibi biterler :D

0|0
    0|0
  • Bitiyor galiba gercekten zevklenizledigim bir diziydi en son eda yakaladi galiba cocuklari finali merak ediyorum

0|0
    2|0
  • cem adrian dinle.

0|0
    0|0
  • gitmedim
    diyorum ben

0|0
    0|0
  • Nerden o kaniya vardinki.

0|0
    0|0