Tiyatro konusunda bilgi sahibi olanları böyle alabilir miyim?

Sinemayı çok seviyorum fakat bi' arkadaşımla bir de tiyatro deneme kararı aldık...
Ben deniz ilk defa tiyatroya gideceğim (ortaokul , lise bazlo tiyatroları saymazsak) . Ayıptır söylemesi tiyatroyla ilgili bir bilgimde yok kim seyredilir , ne izlenmeli vs vs sizlere danışmak istiyorum...
İstanbul'da yaşıyorum ve gidebileceğim ilk tiyatro oyunu hangisi olmalı?
Bilgilerinizi , görüş ve önerilerinizi benimle paylaşınız lütfen efenim...

Güncellemeler:
Soruyu bir de şu yönden ele alalım...
İlk izleyeceğim oyunu seçerken nelere dikkat etmeli , nasıl seçmeliyim?

1|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Devlet tiyatrolarından bir hocam vardı beni özel kurs alıyordum daha sonra kendimize bir ekip kurup Boş Beşik türküsünü tiyatroya çevirdik. Ortaokulda ortalama 20 kadar tiyatroda oynadım. Geneli 18 mart, 29 ekim İstiklal Marşının kabulü konularındaydı fakat Ah Şu Gençler oyununu ve Teneke oyununuda oynadım. İki oyunuda izlemeni öneririm eğer dt programında yoksa özel tiyatro salonları var oralara git derim. Ders almanıda tavsiye ederim izlemesinden daha çok oynaması eğlenceli :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ankara da olsan hemen bir delinin hatıra defterine bilet bul ona git derdim :)

0|1
    0|0
    • :) Yine de teşekkür ederim

• En azından oyun seçerken nelere dikkat edebileceğimi söyleyebilirsiniz ama :)

• benim özel bir tercihim yoktur genelde olumlu yorumlar alan şeyleri tercih ettim ankarada..

• Yaşamadan Ögrenemezsin Fakat Seyircileri unut yoksa sürekli hata yaparsın

0|0
    0|0
    • Tamam da şimdi ilk gideceğim film ne olmalı yani giderim saçma birşeye tiyatrodan soğutmasın ya da çok ağır bi' oyuna gitmeyeyim... Oyunn seçerken nelere dikkat etmeliyim mesela , nası seçmeliyim

• Tiyatrocu olmak istemiyorum sadece izlemek istiyorum... Oyunumu seçerken nelere dikkat etmeliyim peki?

• Komedi Tarzı Seviyorsan Gideblrsn bir Ara Gittim Gerçekten başarılıydı

• Mesaj at gerçekten yardımcı olabilirim sektördeyim

0|0
    0|0
  • nefret ediyorum tiyatrodan.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...