Kültür farkı yüzünden ayrılmak doğru mu? Severek ayrılanlar...

Kültür farkı yüzünden ayrılmak doğru mu? Severek ayrılanlar...

Arkadaşım sevgilisinden ayrılmak istiyor ve ayrılma gerekçesi aradaki din, siyaset, kültür farkı. Ayrılmayı istediğini fakat bunu ona nasıl açıklayacağını bilmediğini söyledi.

Başka sebepler ortaya sunmak istiyor sizce bu konuda ne yapmalı, ne demeli? Artı uzaklık da var, sevgilisi başka şehirde okuyor...

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• din ve hayat görüşleri ıkı kışının ortak hayatlarında kesınlıkle en buyuk faktör..

beyınsel ve dusuncesel anlaşma olmayacaksa kesınlıkle ayrılmakla arkadaşın çok yerınde bır karar vermış.

bencede önemlı ve yeterlı sebepler ayrılmak ıçın.

Direkt söylesin..

Kesınlıkle gerçeklerı gördugu ıcın arkadaşınıda tebrık edıyorum.

0|1
    0|0
    • Umarım hayırlı olur ıkısıde ıcın.. Ama dogru karar gerçekten bu ışlerın hıc oluru yok.

yardımcı olduysam sevındım

Erkekler Ne Diyor 4

• aynı şeyi düşünmek zrunda değiller ama birbirlerinin düşüncelerine saygı göstermek zorundalar

birbirlerini kendilerine benzetmek yerine oldugu gibi kabullenmelidirler bunları başaramıyorlarsa ayrılmaları en makbülüdür yalanada gerek yok direk bunu söylesin.

0|0
    0|0
  • aşık olduktan sonra bunlar sorun değil ki.. bence başka sebepleri vardır. sana yalan söylemiştir arkadaşın..

0|0
    0|0
  • bu durumlarda o insani zaten sevmemistir gecici olarak hoslanmistir, yoksa her fikri farkli olan insanlarin anlasip sevmesi imkansiz

0|0
    0|0
  • kısa süreli yürüsede bir süre sonra gitmeyecektir..

böyle bir durum varken birbirlerinin neyini sevmişler doğrusu anlamak güç..

benim arkadaşımla kız arkadaşıda öyle bir ara resmen felaket kafası atmıştı, bana soruyor ne yapayım diye desem ayrıl kesin ayrılacak ben karşmadım ne olacaksa kendi karar versin..

ben zaten baştan beri karşıydım duyduğum andan ama söylemedim..

zaten sonradan öğrendim başka arkadasıda demiş, kız arkadaşıda onunla konuşmamasını iştiyordu..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Herkesin bakış açısı farklı olabilir önemli olan bunun üstesinden gelmek.Ama sanırım arkadşın bunun üstesinden gelemeceyğini farl ettiği için böyle bir karar vermiş.Bunu dolaylı yönlerden açıklamak yerine karşı tarafa doğru olanı söylemesi bence en mantıklısı.Yalan söyleyip olamayn nedenlerden dolayı ayrılmak istediğini söylediği zaman insan karşı tarafa bu sefer yalnış anlaşılmalara neden oluyor dürüst olmakla kaybetmezsiniz.

0|0
    0|0
  • aynı durumu yaşadığım için çok iyi bilirim aşk sevgi bir yere kadar gidiyor baştan yürütülcekmiş gibi gelir ama sonra işin boyutları değişiyor görüş farklılıkları kültür farklılıkları çok önemli bu yüzden iyi düşünülüp karar alınması gereken bir konu..

0|0
    0|0
  • Yalan dolan ve ihanet varken sirf böyle sebeplerden dolayi ayrilanlari anlamiyorum... Tolerant olmayi neden beceremiyor ki bu insanlar? Karsimdaki insan illa benimle ayni düsünceleri paylasmak zorunda degil ama birbirimizin düsüncelerine saygi duymamiz gerekir bence.

0|0
    0|0
  • sorun neyse onu söylemeli niye bukadar korkak herkes ya gercek sebebler dururken neden yalan palavra seyler arayisi icine giriyorlarki?

sevmiyorsa sevmiyorum artik diyebilmeli bir insan

yada din, siyaset vs sorun oluyorsa bunu diyebilmeli karsi tarafa korkulari neden yada kimden veya niye?

0|0
    0|0
  • Bu kadar farklı birini sevmek nasıl mümkün oluyor ona takıldım.

0|1
    0|0
Yükleniyor...