Kapat

Sair ve yazarlik yetenegi olan kiz :)?

Yazdigim siirler hikayeler kompozisyonlar herkes tarafindan cok begeniliyor. beni tanimayan kisiler bile benden imza istiyor. hocalar yazdiklarimi evlerine goturuyor ve bunu nerden yazdin dediklerinde ben yazdim dedigimde inanmiyorlar. ve ben bu yetenegi kullanarak bir senaryo yazmak istiyorum. Film cekmek ne kadara mal olur en az? veya yazdigim senaryolari ne yapabilirim?

Güncellemeler:
allah korkusu olan biriyim, her kul gibi bende acizim. kibirlendigimi soyleyen arkadaslar var. onyargilisini. z ama beni yukaridaki bilse yeter

0|0
1|17

En İyi Erkek Görüşü

• önce yazma işine odaklan senaryo yazmak hikaye ve kompozisyondan çok çok zordur bilgin olduğunu umuyorum senaryo yazım teknikleriyle ilgili , sonrasında iddia lı bir iş çıkardıysan yapımcı bulunur..

0|0
    0|0
    • cok tesekkurler daha yasim kucuk 16 yasindayim. ileride insallah defterime biriktiriyorum sarkilarimi siirlerimi hikayelerimi ama bakalim

• hayir iyi bir atmis olursun diyorsunda

• iyi bir adım atmış olursun yazmak istemiştim cümlenin akışı da o yönde ama eksik kalmış cümlem.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 16

• bence önce isi kisa hikayeler olarak yap gelistir iyice.

0|0
    0|0
  • Bunun için bir sponsor bul :) fan yapımı güzel filmleri araştır burada belki fiyat aralığı bulamazsın ama en azından bunu karşılaştığın herkese anlatırsan birisinin sana destek olacak bir tanıdığı çıkabilir. Kendi başına çekemeyeceğinden eminim küçük bir set ekibi lazım en azından

0|0
    0|0
  • Yapım şirketleri bunun için var dostum :) O kadar yetenekliysen yapım şirketlerine senaryonu göndereceksin.

0|0
    0|0
  • seneryolarını satabilirsin bak iyi para alırsın şarkı bestelemek gibi

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Kendini bu kadar övmek yerine bir yeteneğim var nasıl değerlendiririm deseydin yardımcı olurduk , egoist kardeş -.-

0|0
    0|1
    • asla amacim ovmek degildi sadece olanlari anlattim.

• Amin utandım şuan.

• allah var benden buyuk , kibirlenmek ne haddime. insanlarin bana yaptigini anlatmak kibirlilik mi?

• Yazılaranı okuyabileceğimiz bir yer var mı?

0|0
    0|0
  • 2 bukle yazsana ortaya

0|0
    0|0
  • sen senaryonu yaz ve bir film şirketine başvur. kendi başına bir şey yapamazsın.

0|0
    0|0
  • Biraz gövde gösterisi kokusu aldım ama bir şiir örneğini yollarının okumak isterim

0|0
    0|0
    • size kendimi anlatmak govde gosterisi mi oluyor allah askina

• Lakabinida koyabilirsin. :)

• bir lakabim yok malesef

• film şirketleri ile görüşmelisin...

0|0
    0|0
  • Aşk ile ilgili bit dörtlük

0|0
    0|0
  • bir gönder de okuyayım

0|0
    0|0
  • Ben sektörden biriyim biraz malumatim var bu hususlarda. Filimden kastın kısa film heralde

0|0
    0|0
    • hayir sinema filmi

• Cok tesekkur ederim cevaplarin icin

• Bu konulara belli çok uzaksin bence birkac kısa film izlemelisin internetten. Aydinlatici olur sizin için. Önerilerim; sings, gülümse, çarpişma, salyangoz, saplanti google aramaya kısa film sings, kisa film gulümse... Gibi yazarsaniz karşiniza çikar iyi çalişmalar şimdiden

• bu sitede bir mynameisred var. ona bir görün yaz derse yaz yoksa boşa yazma o sana taktik de verebilir yardımsever de bir arkadaşımızdır bak sana şu an hayatının en büyük iyiliğini yaptım ;)

0|0
    0|0
  • İyidir öyle kız :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...