Cem Karaca, Baris Manco, Kurtalan Ekspress, Erkin Koray Dinliyorum.. ve 19 yasindayim. Bir sorun var mı sizce?

Arkadas genc olmama ragmen nedense bu yillarin sarkilari artik cok baydi.. yok bu gece benimle kalsanaymis, yatcaz kalkcazmis ve bunun benzerleri... bir nostaljiye bakayim dedim ve rahmetli Cem Karaca, Baris Manco gibi efsanelerin muziklerini dinledim ve artik hep dinliyorum.. Kizlar sizce bir sorun var mı bundan? BIr erkegin kendinden eski sarkilar dinlemesine nasil bir teshis koyulur?

Güncellemeler:
Ozaman bu herkese geldi iki ustad bir arada :)

https://www.youtube.com/watch?v=SVvFJilvjas

0|0
7|9

En İyi Kız Görüşü

• 18 yaşındayım amerikan koleji mezunuyum herkes yabancı diblerdi bende bunları dinlerdim okulda hep şaşırırlarda küçümser gibi yaparlardı sonradan anladılar lady gaga katy perry falan hikaye şimdide yatcaz kalkcaz dinliyolardı en son :D kısacası bence müzikten anlıyosun o yüzden dinliyosun asıl sorun onlarda hiç bir mantığı olmayan hep aynı tempodaki teknolojitle seslerini değiştirip hep aynı aşk acısı temasını kullanan insanları dinliyolar

0|0
    0|0
    • aynen ben zaten yurtdisindayim ona ragmen dinliyorum arabada bile bangir bangir cem karaca caliyo amerikan bakiyo o nasil muzik diye :D

• Batıya gidersen seattlea da uğra özellikle haziran-temmuz arası

• cok yukarida kaliyo ama bakalim olur ins,

Kızlar Ne Diyor 6

• Hayır sadece müzikten anlıyorsun

0|1
    0|0
  • ne ilgisi var genç olmanla bizde 70 değiliz 26 yız ama taş plak dinliyoruz.. seyyan hanım bilir misin?

0|0
    0|0
    • bilirim surek dinlerim :) sema moritz bilirmisin :)

• bilmem mi.. o bir hasret der yüreğim titrer..

• mükemmel bişey bende dinlerim

1|1
    0|0
  • Hayır canım tercihlerin çok iyi

0|1
    0|0
  • Asil muzik ve asil sozler onlarinkidir. Dinlemeye devam et ve gurur duy kendinle.

1|0
    0|0
    • dogru zaten sozlerini beni alip goturuyor.. gercek ask yasamak istiyosak bugun sacma sacma sarkilarini dinlemektense onlari tercih ederim

• Ben su an ki her sarkiyla dalga geciyorum hepsi bilgisayar yapimi ozenti urunu. Eski sarkilar dinlerim turkce dinlersem ya da yabanci dinlerim.

• ne varsa eskilerde harika devam genç

0|0
    0|0
    • aynen kendi adima hep uzuluyorum ama ne kadar 2000 den sonraki yasayan gencleri gorsem sukrediyorum simdi yoksa şu an muzik anlayisi yas hele turkiyede

Erkekler Ne Diyor 9

• Bu saydıklarını dinlemek değil, dinlememek sorun bence.
    Bravo, tebrik ederim.
    Kızların söyleyeceklerine bakma, iyi bir şey bu..

şunu da paylaşmadan edemeyeceğim;

http://www.youtube.com/watch?v=k3J9a7xNrD8

0|1
    0|0
    • waaay :D kalbimi çaldın :D keşke konserdekini paylaşsaydın + 1

• Müzikten anladığı yönünde bir teşhis koyulur.

0|1
    0|0
  • bence sende bir sorun yok müzik bu adamlarla güzel... ulen canımı istettin patlatayım bende bir barış abimizden kara sevda :)

0|1
    0|0
  • Türk rock müziğin hasını dinliyorsun

0|2
    0|0
  • Tek sorunun kaliteyi sevmen kmk

0|1
    0|0
    • "gercek muzik" dinlemek insana ayri bir zevk veriyor gercekten

• Sezen aksu14 yaşında kaybolan yıllar şarkısını yazmış.. Sen bunları dinliyon dşe olgunmu sandın kendini?

0|0
    0|0
    • bizde yazsak belki iyi birseyle cikabiliri... yetenekleri anca oyle goruruz

• bizden derken hepimizden kastettim :) ama bazilari yazan degil sadece dinleyen olmak istiyo

• Mevzu sen olunca ben kişiselleştirdin kusura bakma ;)

• Zaten genelde bu yaşlarda dinleniyo..

0|0
    0|0
  • doğru yoldasın, durma.

0|0
    0|0
  • Bende öyleyim bir problem olduğunu da düşünmüyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...