Uzun, yalnız bir gecede size ne eşlik eder?

Canınız sıkkın, uykunuz kaçmış, işiniz var, içinizden de pek bir şey gelmiyor.. Genelde neler yapar, neler düşünürsünüz, ne olsa iyi gider dersiniz:)

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• önce biraz dışarı çıkmayı düşünürüm.. sonra geç bir vakitse eğer bu fikirden vazgeçmem uzun sürmez.. Sonra nelerden keyif aldığımın bir sırasını yaparım.. tv seyretmek facebooktan yazışmak yada abuk subuk öylece paylaşılan videolara bakıp vakit geçirmek.. y ada defalarca izlediğin bir filmi tekrar birdaha izlemek gibi şeyler yaparım ben olsam.. ama bütün bunları yapmak için bir tutam huzur olması gerekiyor insanda :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• İyi bir kitap ve votka tonik:)

Çalışmak zorundaysam ve çalışamıyorsam o zaman hapı yuttum demek işte. Kitap da kesmez mal gibi kalırım ortalıkta :))

0|0
    0|0
  • Alır birini inerim sahile çay muhabbet falan vakit geçiririm

0|0
    0|0
  • valla ben yanlız kaldığım dönemlerde çok sıkmıldıysam arabamı alıp (ona aşığım) uzun yol yaparım böyle rahatlıyorum ne biliyim tekrar eve gelince tüy gibi hafifliyorum benimki bu :S

0|0
    0|0
  • alkolden ziyade arkadaşlarımla sohbet etmek isterim hiç sohbet edecek arkadaşım yoksa o zaman oturur içerim :)

0|0
    0|0
  • sigara ve dumanına anlat derdini... kapalı ortam olsun ki duman sıkılıp hemen kaçmasın senden...!

0|0
    0|0
  • bir adet votka sigaram ve votkanın yanında mezesi, bir de iç açıcı bir uzun hava şarkısı :)

0|0
    0|0
  • Sasha Grey

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Mum yakıp hafif slow bir müzik ve brendi kola süper olurdu...

0|0
    0|0
  • Oyun oynarım, kitap okurum, film izlerim, müzik dinlerim, şarap açarım, işimi yaparım yaparken hoplar zıplarım içimde sıkıntı varsa banyo yaparım...

0|0
    0|0
  • direkt aklıma şarap gelir. ama hep içemiyorum. onun yerine oturup düşünürüm saatlerce hareketsiz kalıp düşünürüm geçmişimi hayatımı planlarımı beklentilerimi. kendimle muhabbet ederim yani.

0|0
    0|0
  • Şu an bi kırmızı şarap ve hafif bi müzik olsaa aahh ahh :) yapma bu tür şeyler deme yaa bak içimde kalıyo :)

0|0
    0|0
  • Genelde ne yesem diye düşünürüm. Salçalı makarna ve salatalık turşusu iyi gider:))

0|0
    0|0
    • Şu anda çikolatalı bisküvi:)

O makarna krizi bende de çok olur...Ama ben değişik soslar hazırlamaya bayılıyorum:)

• Etsiz tarif dedim çünkü ben vejeteryanım. Et ve etin değdiği şeyleri yemiyorum

• Katı vegeterian değil isen bu söylediklerimi rahatlıkla deneyebilirsin bence..

Yükleniyor...