Müziğin hayatınızdaki yeri nedir?

Müziğin duygularınıza olan etkisi ve hayatınızdaki önemi nedir arkadaşlar?

0|0
12|13

En İyi Kız Görüşü

• Muzik basima gelen en guzel sey hayatta. Her isimi muzikle yaparim muziksiz yaptigim islerimi hic begenmem.. Aski nefreti mutlugu kiskancligi her seyi anlatan seydir muzik.. Muzigi sevmeyen bir insan yarim kalmis demektir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• müzik ruhun gıdasıymış onsuz olmaz :D

0|0
    0|0
  • Olmazsa olmaz... Ergenlikte bunalıma girdiğim bir gün vasiyet yazmıştım müzik CDlerim için, iyi baksınlar gözüm arkada kalmasın ölürsem falan :)))))

0|0
    0|0
    • iyimiş vasiyet demek:) benim de var vasiyetim gitarlarımı jimi hendrix veya srv müzesine bağışlayacağım:)

• Ergenlik başka bir şey

• tabiki bilimadamlarının en fazla üstünde durduğu evre.

• Yürüyemem, yolculuk edemem, çalışamam o olmadan...

0|0
    0|0
  • Seviyorum müzik dinlemeyi

0|0
    0|0
  • olmazsa olmazım hep dinlerim müziğimi

0|0
    0|0
  • müziksiz hayat olmaz olamaz ..

0|0
    0|0
  • müzik ve uyku iki zaafım.

0|0
    0|0
  • yemeğin üstüne tatlı

0|0
    0|0
  • evet bazen benı tarıf eden sarkılar.muzıgın hayatımda onemlı yerı vardır

0|0
    0|0
  • müzikksizz hayat olur mu yha :))

0|0
    0|0
  • İnsanları duymak istemediğimde takarım kulaklığımı beni mutlu eden şeylerle hayal kurarım . Müziği seviyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Aslında hayatımıza çok fazla etkisi vardır.Anadolu içindeki yangınları müzikle dışa vurur ismine türkü der,batı zerafeti huy edinir ismine opera,solo der gençlik içindeki fırtınaları dışa pop,rock,arebesk vb. seslerle dışa vurur.eski medeniyetlerde doğaya(suya,toprağa,havaya ve ormana) sersenişde bulunulur buna otantik denir bazen öyle bir olay olur onu binlerce yıl unutmamak için bütün gönüllerdeki ses destan müziği halini alır.

0|0
    0|0
    • çok güzel bir cevap gerçekten sağol.Ülkemizdeki boyutunu güzel anlatmışssın gerçekten.

• Teşekkür ederim sadece düşünce.

• Hayatımın her alanına girmiş.

Uyurken müzik

Netteyken müzik

Hatta ders çalışırken bile bazen dinlerim.

Tüm bunları göz önüne alırsak müziksiz bir hayat düşünemiyorum.

0|0
    0|0
  • Müzik duygusal boşluklar yaşadığımda boşlukları dolduran tek şey !

0|0
    0|0
  • Ruhumun gıdası alkollü gecelerin olmazsa olmazıdır.Ayrıca müzik olmasa uzun yolculuklar nasıl çekilirdi çok merak ediyorum.

0|0
    0|0
  • müzik hayatımda 2'nci sırada.

0|0
    0|0
  • bazen muthıs havaya sokuyo.. morelım bozuk oldugundada hayatımı si..biliyo :D

0|0
    0|0
  • yerı sağlam severım zaten

0|0
    0|0
  • Çok fazla etkiye sahipler he bide uyku var tabii unutmayalım onu :/

0|0
    0|0
  • önemli.

0|0
    0|0
  • Müzik olmadan yaşanmaz

0|0
    0|0
  • olsada olur olmasada :)

0|0
    0|0
  • severiz dinleriz

0|0
    0|0
  • Müziğin hayatımdaki yeri tam merkez. Kulaklıksız dışarı çıkmamaya gayret ediyorum (şu anda garantide maalesef ayrı kaldık) . Çaldığım enstrümanlar var. Onların bakımı akordu yapmak bile zevk veriyor bana. =)

Sabah müzikle uyanıyorum, hiç olmadı bir şeyler mırıldanıyorum falan filan. Güne renkli başlamamı sağlıyor.

Şimdi de şunu dinliyordum.

Vanessa Paradis - La seine et Moi : link

0|0
    0|0
    • Neler çalıyorsun? Tarz nedir?

• Gitar bana hiç mi hiç yakışmıyor ya. Ben yakıştırmıyorum yani kendime. Piyanoyu daha çok yakıştırıyorum kendime. Özellikle Muse - Sunburn çalarken kendimi gayet sexy hissediyorum. =)

• hehe tabi insanın kendini bilmesi güzel şey

Yükleniyor...