Kitap önerir misiniiz arkadaşlar?

Cok satanlardan , Macera polisiye turu veya klasiklerden olabilir hangi kitapları onerirmisiniz. Su an dan brown kitaplarını okuyorum bitirince ne okusam

Güncellemeler:
Hangi kitapları onerirsiniz*

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• kesinlikle ama kesinlikle harlan coben oku. ben myron bolitar serisinden 8 kitap okudum her birinde yazarın zekasına ve mizahına hayan kaldım. dan brown'un bütün kitaplarını ve ahmet ümit'in bütün romanlarını okudum (sşk köpekliktir ve çocuk masallarını okumadım) ve john verdon'un kitaplarından jean cristopher grange'dan kitaplar okudum ama böyle güzel gerilim kitabı görmedim gerçekten çok çok iyi. hem komik hem cinayet gerilim tarzı. ahmet ümit gibi insanı salak yerine koymaz grange gibi sapıklık yapmaz çok harika kitapları var. arkasında myron yazıyorsa al yani o kadar söyleyeyim serinin hepsi güzel. ama benim en beğendiklerim orman, oyunbozan, zor oyun, son vuruş , geri dönüş. sıra çok önemli değil ama sırası olsun dersen wiki'den sıraya bak bilmiyorum. her kitapta mutlaka bir spor geçer onun etrafında olaylar olur sporu hiç sevmeyen ben hayran kaldım kesinlikle tavsiye ederim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 1

• Muhammed Bozdağ'ın Ruhsal Zeka isimli eseri

0|1
    0|0
Yükleniyor...