Dinlediğiniz müzikleri nasıl buluyorsunuz?

Yeni çıkan şarkıları takip mi ediyorsunuz? Arkadaşlarınızdan mı alıyorsunuz? İnternette gezinirken rastgele dinleyerek mi ediniyorsunuz? Mp3 player ya da bilgisayarınızdaki müzikleri ilk nerde dinlediniz genelde nerden bulursunuz?

0|0
12|6

En İyi Kız Görüşü

• pcimde ki şarkılar eskilerdendir mp3 şarkılarım 3 yıldır aynı mesela severek dinlediğim eski şarkılardan oluşuyor listelerim.

hep güncel şarkıları da ofiste hep radyo açıktır hoşuma giderse önce youtubedan sık kullanılanlara eklerim bir kaç dinlemeden sonra hala beğenerek dinliyorsam da indiririm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• rastgele radyo dinlerken.

0|0
    0|0
  • kenan doğulu- bal gibi.. bolca dinliyorum bu aralar

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • yabancı müzikler için numberonefm top 40 listesine, yerli müzikler için powerturk top 40 listesine bakmanı öneririm.

0|0
    0|0
  • power xl ya da joy fm dinlerim genelde..akşam üzeri de radyo alaturka..yeni şarkılar dan bir iki isimdir dinleyebildiğim..

0|0
    0|0
  • piyasadan haberim yok , her parçayı dinlemem k.çı kırık şarkıcı müsfettelerini hiç dinlemem ben sanatçı dinliyorum

0|0
    0|0
  • pal stationda pcde rastgele aman müzik olsunda :))

0|0
    0|0
  • Guzel bulmasam dinlemezdim-_-

0|0
    0|0
  • internette gezinirken rastgele,arkadaşlar,konserler.

0|0
    0|0
  • pal station dinlerim ortak

0|0
    0|0
  • Güzel

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• hande yener fanıyım ondan başka dinlemem:DDDDDD

0|0
    0|0
  • Filmlerde hoşuma giden müzikleri ne eder bulur dinlerim.Ama genellikle Youtube amca beni ordan oraya yömnlendirir ,bu sayaede çok farklı müziklerle tanışmışlıgım vardır.

0|0
    0|0
  • Sanırım interneti en çok bu amaçla kullanıyorum :)

0|0
    0|0
  • iğrenç şeyler dinliyorum, zevkim yok napayım

0|0
    0|0
  • filmlerden, rast gele indirdiğim albümlerden, takip ettiğim belli başlı sanatçılardan vb.

0|0
    0|0
  • tavsiye ya da us ya uk listeleri

0|0
    0|0
Yükleniyor...