Ilk defa bir müzik aleti çalmak istiyorum ne çalsam?

ben bir müzük aleti çalmak istiyorum fakat yaş itibariyle 25 i devirdim.yan fülüt düşünüorum ama farklı bir önerisi olan yada müzükten anlayıp yol gösterebilecek birileri yardımcı olabilir mi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Yaş itibariyle 25'i devirdim de ne demek? yaşın her müziği çalmaya elverişlidir. Öncelikle enstrüman seslerine kulak ver, birileri çalarken onları izle... Sana en yakın entrümanı sen bulacaksın.

Kızlar Ne Diyor 11

• gitar cal

• Keman

• Sevdiğin müzik aletini çal, yan flüt iyi...

• müzük değil müzik , fülüt değil flüt. küçüklüğümden şimdiye kadar devam eden yan flüt sevdam var ama hala hayata geçiremedim bence düşüncenden şaşma.

• gitar yada saz .. off beee ))

• müzik aleti olmasın o gitar çal.

• yan fülüte devam derim. hem evde pratik yapmaya uygun bı araç. evde (apartman dairesi ise)bateri ve keman çalarsan sepetlenirsin :) gitar çok klasik. bence yan fülüt ideal.

• Bende var ben çalıyorum ama her baba yiğidin harcı değil çalmak. Kulak olması lazım.

• keman sesi muhteşem ama çalması zor !

• yan flütü kolay öğrenirsin...3 4 ayda belli bir seviyeye gelebiliyorsun...neye ilgin olduğu da önemli , vurmalı mı , telli mi , nefesli mi...vs

• yan flüt iyi bi seçim bence diğerlerine göre nispeten daha kolay klasik gitarda olabilir

• Öncelikle müzük değil müzik olacak en azından yapacağın şeyin adını öğrenerek işe başlayabilirsin :) ne amaç için müzik aleti çalmak istediğine bağlı. Son zamanların en popüler müzik aleti gitardır. Onu öğren her yerde çalarsın üstelik çalabileceğin bir sürü şarkı da var. Piano da güzel gider ama. Zor gözükse de kolay ilerleme kaydedebilirsin. Yine de gitar diyorum ben :)

Erkekler Ne Diyor 9

Yükleniyor...