Yarın ne olmasını istersiniz? Herkese iyi akşamlar diyorum.

Arkadaşlar bu saatte kim ne yapıyor, kimi düşünüyorsunuz, yarın ne olmasını istersiniz?

Güncellemeler:
ben de evin içinde köpekle oynuyorum :)) çok yaramazz bir taraftan da bavul topluyorum

0|0
13|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• Size de iyi akşamlar...

dünden halen çok yorgunum salıncakta sallanıyorum karpuzdu cipsdi ne varsa yiyorum bugün rejimi de gömdüm :(

Yarın enerji dolu olmayı istiyorum..

size iyi yolculuklar bu arada :))

Bu sıcaklarda zorlanackasınız ama..

İstanbul için bahar ayları daha güzeldir. Sıcakta şehir merkezi hiç çekilmez

0|0
    0|0
    • istanbula gıdecegımı nereden öğrendın ya :))inş olursun ya enerjık olmakta ne var sadece yataktan kalkarken hızlı kalkacaksın evdekı her kese bı laf soyleyeceksın tamamdır :))

• Alışıktır onlar esırıklı halıme :))))

• Bir magazin programı acık tvde ona bakıyorum arada burda takılıyorum su anda.

Yarın biraz daha iyileşmeyi umuyorum.

0|0
    0|0
  • Hiç güzel bir hafta sonu geçirmedim umarım bugün iyi bir gün geçiririm hayatıma yeni bir yön çiziyorum artık.

0|0
    0|0
  • Biraz önce aldığım bir kararla, bilgimin olduğu ya da yorum yapabileceğim tüm soruları cevaplayacağım...

Evet boş vaktim çok :))

Yarın beni iş için başvurduğum birkaç yerden arasınlar ve görüşme için gün versinler istiyorum :)

0|0
    0|0
    • :)) inş ararlar ne iş yaparsın

• hadı hayırlısı bakalım inş istedıgın gıbı olur her şey:))

• Sağol inşallah :))

• oje sürüyorum müzik dinliyorum takılıyorum sitede yarın tatile gidicem bi de bu soruyu ben sormayı düşünüyordum onu düşünüyorum :)

0|0
    0|0
  • bir önceki soru takıldı aklıma. kimim ben diye düşünüyorum ama birazdan bir şey izlemeye başlayacağım.

0|0
    0|0
  • Çok yorucu bir haftasonuydu. Gözümden uyku akıyor.

0|0
    0|0
    • :)) uyumayı dene o zaman netın başından ayrıl arkadaşım ama yarın tatılse sorun yok dewm et:)) keyfını bozma

• beni ayıkken aramasını isterdim :D

0|0
    0|0
  • havanin sicak olmasini istiyorum artik yeter ama ya yazin ortasinda sonbahar yasanmazki !

0|0
    0|0
  • tırnaklarımı törpuluyorum az sonra oje surecegim :D

0|0
    0|0
    • :)) bır kişi daha oje suren ne bu aynı saate mi anlaştınız ne yaptınız :)))

• :)) bende memmunum sukur :))

• Sevgilim haftaya tatile cikiyor ailesiyle onu düsünüyorum, simdiden özledim vallaha :((

0|0
    0|0
    • :)) ıkı gun sonra gelır ya ben 22 senedır özlüyorumm :)))

• Sevgilim cok yakisikli kumral yesil gözlü vucududa cok sportik ynai kasli felan..

Imkanim olsa bende gider uzaktan onu seyrederdim :D

ama ona güveniyorum cünkü gecen senede hergün beni ariyordu msnde felan konusuyorduk..

insallah bu senede aynisi olur :D

• :)) inş guvenıyorsan sorun yok ya

• yarın yola cıkıcam aşkıma kavuşucammm :) ona hazırlanıorum bavul mavul..

0|0
    0|0
    • :)) bende bavul topluyorum şöyle küçük bi türkiye turu için kolay gelsın

• :)) heee o zaman hak verırım heyecanına

• :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Hayatimin anlami ile mesajlasiyor Onun gülücükleri arkasına attığı üzüntüleri o üzülmesin diye ben üstüme alıyorum Yarin gözlerimi ve her sabah gözlerimi acinca ilk gördüğüm şeyin onun ışıltılı gözleri olmasını isterdim!

0|0
    0|0
    • inş allah gönlüne göre verir:))

• :)) inş amın dıyelım

• Derdimi anlattım, içimi döktüm ve rahatladım Sonra birgün o çıkıverdi karşıma Beni düşünceleri ve herşeyiyle etkiledi Simdi 16.günümüzde biz hem kendimiz hem birbirimiziz ;)

• sadece düşünüyorum.. ve birinin gelip kafam sert bi cisimle vurarak, beni bu durumdan kurtarmasını istiyorum..

0|0
    0|0
    • ne oldu olum derdın ne :))

• ne iş yapıyorsun kı sen hacı :)) oyle dertlısın ya

• bilgisayar mühendisiyim dostum.. hayatı sanala gerçeklemeye çalışıyorum..:/ Epey yolum var yani..:)

• romanya vizesi nasıl alınır onu araştırıyorum abim için.

yarın da kar yağsın istiyorum. ne bu sıcak be =)

0|0
    0|0
    • :)) abı onda ne war ya 1 saatte verıyorlar gıtsın konsolosluğa orada bazı belgeler pasaport falan istıyorlar tamam

• valla sitelerinde bi ton belge yazıyo ama ne iş anlamadım. kendi baksın yeter bu kadar =)

• yok ya konsolosluğa gıtsın çogunu ıstemıyorlar zaten

• yarın yorucu bi iş olacak şuan keyif yapıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...