Hangi müzik aletini seçmeliyim?

müzikle sadece keyf için uğraşıyorum. yarı profesyonel olarak piyano ve klarnet çalıyorum. fakat değişik bir müzik aletine geçmek istiyorum.

fakat bu kesinlikle gitar saz gibi telli çalgılar olmayacak. aklım hep kanun al diyor ama gönlüm kemandan yana.. sizce hangisi yada başka birisimi?

Güncellemeler:
not: tuşlu ve üflemilerin hemen hepsine aşinayım. denedim kolay geliyor. daha zor bişi lazım..

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• anlaşılan müzikal anlamda alışılmışın dışında bir şeyler yapmak istiyorsun tercihlerine gelince kanunda kemanda zor enstrumanlar bence nefeslilerden devam etmelisin klarnetten ses alabildiysen yan flütü ileri derecede çalabileceğin kanısındayım ama tabiki bu senin kendi tercihin

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Unutulmaz bu acı

Dertli dertli çal kemancı

Her aşkta hüsran oldu gönül

Bilmem bu kaçıncı

Halime bak dertli çal

Kemancı başımın tacı

Gitme bu gece benimle kal

Benim halim çok acı

0|1
    0|0
  • Kontrbas

0|1
    0|0
  • ney veya yan flüt düşünür müsün

0|1
    0|0
    • tuşu ve üflemilerin hemen hepsine aşinayım. denedim kolay geliyor. daha zor bişi lazım..

• keman da kolay gelir sana ama kanun hakkında bilgim yok deneyebilirsin o zaman onu

Erkekler Ne Diyor 4

• Kanun, klasik kemençe, kabak kemane, ve karadeniz kemençesinden birini seç.

0|1
    0|0
  • ney seç bence

0|0
    0|0
  • çello çal bence

0|0
    0|0
  • Kemana bu yaştan sonra başlasan da tam manasıyla çalamayacaksın zaten o yüzden kemana başlayabilirsin.

Ayrıca yan flüt ya da mızıka da epey zor. Ben keman ve piyano çalıyorum, 5 10 parça da elektro ve bass çalıyorum ama mızıkayı tam manasıyla çözemedim. Bi' dene derim.

0|1
    0|0
Yükleniyor...