Fatih Harbiye'nin yeni sezon fragmanını nasıl buldunuz?

Ben etkileyici buluyorum. Sizce de Fatih Harbiyenin yeni sezon 2. fragmani etkileyici olmamis mi?

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• Çok severek izliyorum :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• O dizi çok sikko ya..

0|0
    1|0
    • Fakat cok fazla izleniyordu ya, simdi bilemiyorum. Reytingler cok iyiydi.

• Zengin çocuk fakir kız dizileri hep tutulur..
      Ama artık cidden baydı bu tarz diziler. Tabi bu benim naçizane fikrim, sana göre bu tarz diziler hep bi' güzel gelebilir, orası ayrı..

• Bence de pek etkileyici olmamış kadrajlar düşük rollerde gıcık gıcık tiplemeler var bence 1 2 karakter değişmeli. bana eic yapın lütfen level almam gerek :(

0|0
    0|0
    • Level alman gerek? Eic verince öyle buyuk bir puan degisikligi olmuyor.

• yakışıklı çocuğu koyalım kafadan 10 bin ergen izleyicimiz olur düşüncesiyle yapılmıştır, başarılıda olunmuştur, aferin devam

0|0
    0|0
  • anca ergenler etkilenir:

0|0
    0|0
  • diziyi saçma buluyorum bok gibi senaryo kitapla ilgisi yok peyami safa gorse intihar ederdi

0|0
    0|0
    • Ben kitabi okumadim. Nasil ilgisi olmaz?

• Okumalisin derken? Iyi bir kitap mi? Okunmaya deger mi tavsiye ediyormusun? Yoksa senaryo abartili oldugu icin oku farki gör diye mi oku diyorsun?

• kitap zevkine bagli olarak biraz sıkılabilirsin aradaki farki gor diye okumalisin dedim cok akici bir kitap degil ama oldukca ince kisa zamanda okunabilir. klasik donem turk edebiyati eseri :)

Kızlar Ne Diyor 8

• Fatih harbiyeyi basta cok severek izliyordum ama sıktı yaaa

0|0
    0|0
  • İLK FRAGMANDA YAŞIYOR İKİNCİDE ÖLÜYOR GİBİ
    ROMANIN SONUNDA NERİMAN ŞİNASİ İLE EVLENİYOR AMA BENCE MACİTLE EVLENMELİ

0|0
    0|0
    • Yok artik. Romanin sonunu bilmiyordum Sinasiyle mi evleniyor? Onlarinki ask hikayesi degil ki, bence de Macitle evlenmeli asklari kazanmali. Ikinci fragman zaten sezon finalinin devam fakat 1 gercek fragman mi degil mi belke de bir ruya bilmiyorum.

• Aynen. Gecen Neslihan Kadir programda konusuyordu romani okumuslar fakat dizi bu ne son olacagini bilmiyoruz dediler. Umarim romanin sonu gibi olmaz. Ne sonu degisen diziler görduk. Neriman Macitle, Sinasi Ruyayla, Cihan Nezahatla evlensin.

• Macit neden o halde de babasi hala toplantı koltugun da oturuyor ayrica dayisinin annesi icin teklif ettigi hisseleri almis galiba neriman

0|0
    0|0
    • Fakat bir cok kisi o fragmanin bir ruya oldugunu diyor. Bir de Macitin babasi Macitin onun oglu olmadigini ögrendigini onu varislikten cikarmis, Neriman da intikam almak icin annesinin hisselerini kabul ediyor diyenler de var. Fakat bence de ruya, yani Macitin fakir olacagini sanmiyorum. Belkide o fragmanin bir alakasi yok. Bazen sezon basladigi zaman sezon fragmanlari ilgi cekmek icin alakasi olmayan seyler cekiyorlar. Fakat ben Macitin fakir olacagina degil, Nerimanin eninde sonunda annesinin hisselerini kabul edecegini düşünüyorum, bu onun hakki.

• Bence ruya degil dizi baslayinca anlariz bunu ancak simdi hic birsey diyemeyiz

• Kitapla alakasi yok gercektende.. gerci kitaptan uyarlanan dizilerin çoğu oyle ha dizi kotü mü? Fena sayilmaz takip ediyorum :)

0|0
    0|0
  • Herkes neriman neriman diye geziyor bir basrol de bu kadar olmaz sacmalik otesi fiyaskoo

0|0
    0|0
  • İzlemiyorum. ://

0|0
    0|0
  • Fahriye iii de o macite nolmuş ya la..

0|0
    0|0
    • Neriman olcak hahahhh Fahriye ne mk

• İkiside çok iyi

0|0
    0|0
Yükleniyor...