Hayatınızda iz bırakan filmler var mı ?

Aslında sizi çok etkileyen kitaplar var mı şeklinde olacaktı bu soru ama malumunuz efendim okuma alışkanlığı oldukça az ülkemizde...
Evet bugüne kadar izlediğiniz , etkisinde kaldığınız ya da sizin için önem arz eden bir film var mı?
Kendi adıma konuşacak olursam Esaretin Bedelini sanırım 40 defa izlemişimdir bu güne dek. Tim Robbins in oyunculuğuna hayran kaldığım yegane filmdir. İzlemeyenlere şiddetle tavsiye ederim...

0|0
10|11

En İyi Erkek Görüşü

• Vendetta'nın, Dövüş Kulübü'nün yeri ayrı.
    The Big Lebowski, Bitter Moon

Aklıma bunlar geldi.

0|1
    0|0
    • V iyiydi hakikaten bak... Tabi şimdi Revenge of the horse un kişisel gelişmimize yaptığı katkıyıda söylemeden olmaz :D

• Ondan sonra sanata verdim kendimi zaten sdfds

• asdjkhajhadjklhjasdkl

Kızlar Ne Diyor 10

• Kitap olarak da önerebilirim farklı birçok çeşit kitap okudum ama film dersen kesinlikle black isimli hint filmini severek izledim benim dünyam isimli Türk versiyonu da güzel

0|1
    0|0
  • Dan Brown tek gecerim. Her kitabi ayri guzelliklikte. Robin sharma da harika bir kisisel gelisimci.. Film olarak Pearl Harbor ve Her Cocuk Ozeldir ilk siradalar

0|1
    0|0
  • çok fazla film seyreden biri olarak etkilendiğim çok film var aklıma ilk gelen
    Lagaan uzun bir film ama büyük bir mücadele anlatılıyor

0|1
    0|0
  • Akıl oyunlari

0|1
    0|0
  • Koş milkha koş

0|1
    0|0
  • Adanali dizisinin son bölumu Ali öldugunde

0|1
    0|1
  • Yes Or No hayatımın gidişatını değiştirdi etkilemek ne kelime.

0|1
    0|0
  • Aamir Khanin tum filmleri en çok ta Yerdeki Yıldızlar ve Makas Eller Johnny Depp

0|1
    0|0
  • Ghajini

0|1
    0|0
  • kelebek etkisi.. tek geçerim !!

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• yüzüklerin efendisi kesinlikle iz bıraktı ezberledim her yıl en az 3 kere tam sürüm kısaltılmamış olarak izlerim

0|1
    0|0
  • küçük emrah filmlerinin tamamı

0|1
    0|0
  • V For Vendetta.

0|2
    0|0
  • pianist
    esaretin bedeli

0|1
    0|0
  • Alien

0|1
    0|0
  • Gran torino
    yüzüklerin efendisi serisi
    3 aptal
    ihtiyarlara yer yok
    28 hafta sonra
    ben efsaneyim

0|1
    0|0
  • Kemal Sunal filmleri, James Bond serileri güzel bence...

0|1
    0|0
  • Çoğu kişi bu filmi pek bilmez. "Tuesdays with Morrie" Beni ağlatmayı becerebilen tek filmdir.

0|1
    0|0
  • The Godfather

0|1
    0|0
  • Hachiko... Bana çok büyük hayvan sevgisi bırakmıştır.. Ve benim tavşanımda öyleydi

0|1
    0|0
Yükleniyor...