Gitardan anlayanlar yardım edebilir mi?

20 yaşındayım.Yaşım geçmeden bir enstürman çalmayı öğrenmek ve hobi haline getirmek istiyorum.Ama nasıl başlıyacağımı bilmiyorum.Çevremdeki insanlar bana destek olmuyorlar.Gitar almakta sorun değil ama çevremdeki insanları nasıl ikna edebilir ve desteklerini alabilirim?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Çevrendekilerin seni desteklememesi bir bakıma daha iyi aslında. Hırs yapıp onların yüzünü kızartmak amacıyla daha çok çalışıp daha hızlı yol kat edebilirsin. Kulak asma yine de, sen ilgi duyduğun enstrümanı al, internetteki videolardan, kaynak kitaplardan ve forumlardan faydalan. Sürekli pratik yap ve geliştir kendini ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bass gitar al, hem daha kolay hem de başlangıç için bass backgroundu iyidir. sonra digerlerine gecersin.

0|0
    0|2
  • 100milyona gitar al 15tl ye de kitap evde baska kendi kendine

0|0
    0|0
  • paranı biriktir al , çevrendekiler sana uysun...

0|0
    0|0
    • belediyenin kursları var ücretsiz..onlara gidersin tamam.

• buna ne takıyorsun ki? çevrendekileri ağzı torba değil ki büzesin...sen istiyorsan sorun yok , al gitarını başla

• teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 6

• ben sana electo gitarı tavsiye ederim çok sevdiğim enstürmanlardan bir tanesidir bende bateri çalıyorum bir rock grubu kurmaya hazırlanıyoruz arkadaşlarla dediğim gibi electro gitara başla çevrendekilerde alışacaklardır bunu sen istedikten sonra...

0|0
    0|0
  • Arkadaşım keşke daha önce başlasaydın daha iyi olurdu ama önemli olan başlamaya karar verip sürdürebilmen inş başarılı olursun çevrendekileri salla onlar eleştiri bile yaparlar bak görürsün...

0|0
    0|0
  • 20 aşında bi bireysin destek oluncak bi tarafın kalmamış.sen kararını verirsin onlar saygı duyar.

0|0
    0|0
  • w w w. gitardersivideo. com tek geçerim ;)

0|0
    0|0
  • çevreyi sallama pek, ismek kurslarını tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Bir kursa gidebilirsin, çevrendekiler salla.

0|0
    0|0
Yükleniyor...