Fotoğraf makinası profesyonel mi alayım normal mi?

fotoğraf makinası hakkında bilgim yok profesyonel mi alayım normal mi? ikisinin de avantaj ve dezavantajlarını yazar mısınız? ve de fiyatlarını da yazın profesyonel en düşük kaça bulunur? 1 milyarı geçmesin makinalar yardım pls

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Telefondan çek.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• canon 550 D hem gündelik fotolar ceker hem de profesyonel cekimler yapabilirsin... bence fiyat performans acısından en iyi makine

0|0
    0|0
  • Pozlama, enstantene, ISO, Apertür,Alan derinliği gibi terimleri daha önce duymadıysan Dslr kamera alma.

0|0
    0|0
  • film kullananlardan al.siyah beyaz film kullan.bir odayı karanlık oda yap.agrandizör kur kendi fotonu kendin tab et.eski usul en sağlamı.piksellere güvenilmez.

0|0
    0|0
  • profesyonel olarak fotoğraf çekiyorsan profesyonel al yoksa sıradan bir makine al

0|0
    0|0
  • Bütçen müsaitse nikon d5100 al. tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • erkek kokusuu var ..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Profesyonele geçmeden önce yarı profesyonel bir şeyle başlamalısın bence.. Makineyi eskitirken, daha iyi fotoğraf çekmeyi öğrenirken, yeteneğini geliştirirken en iyisi çok masraf yapmamak. Sonra bakarsın sandığın kadar ilgini çekmiyor, paran cebinde kalır. Ya da daha profesyonel bir şeylere geçersin.

0|0
    0|0
  • prof al imkanın varsa

0|0
    0|0
  • hakkaten bu foto makinalarını toptan yakmak istiyorum...!

yardım yok sana..oku önceki soruları.

0|0
    0|1
Yükleniyor...