En sevdiğiniz türkü yorumcusu kim?

evt arkadaslar merak ediyorum en sevdiğiniz türkü yorumcusu kim. ve en sevdiğiniz türküsü? benimki engin nurşani..

0|0
5|17

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• turku gozlum sende sevda ne arar siir sozlum sende vefa ne arar sevmeisimya yuregim ona yanarr

0|0
    0|0
    • kömür gözlüm sende sevda ne arar şirin sözlüm sende vefa ne arar sevmişim yar yüreğim ona yanar yüreğim ona yanar (arzu)

• amator soyleyen boyle soyluyor seviyorum ama arzu alevi oldugu icin kan cekiyor

• yok ben diilim soz konusu müzik olunca ben takmam öyle seyleri

• Engin Nurşani ve Orhan Hakalmaz en sevdiklerimden..

0|0
    0|0
  • sevcan orhan

0|0
    0|0
  • sen smdi sordun da aklıma geldi,urfanın etrafını dinliyorum açtım da.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Barış Çetin : Unut beni link Be Vicdansız : link Dınle bunları kesın

Kenan Coşkun

Baran Göç

Gokhan Doganay

Ozan KOÇ

0|0
    0|0
  • engin nurşani aşık ali nurşani neşet ertaş muharrem ertaş tülay maciran özcan türe ali kızıltuğ erdal erzincan en sevdiklerim arasında ama türkü söyleyen diğer sanatçılarıda severim türkü candır türkü özümüzdür türkü bizleri anlatır

0|0
    0|0
  • Neşet Ertaş , Dursun Uçar , Ekrem Çelebi , Tufan Altaş vs vs aklıma gelmeyen niceleri her biri birer türkü , bozlak ustası .

0|0
    0|0
  • selda bağcan , talip özkan , çetin akdeniz , erdal erzincan , cevdet bağca , aysun güntekin , hacı tasan , yavuz bingöl daha niceleri ..

0|0
    0|0
  • Gülşen Kutlu,Emel Taşçıoğlu,Sevcan Orhan,Neşet Ertaş,Hacı Taşan,Muharrem Ertaş

0|0
    0|0
  • ruhi su

erkan oğur

ahmet aslan

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Gizli Kullanıcı ahbap: yavuz bingöl var. link

0|0
    0|0
  • Aşık veysel, mahzuni şerif, erdal erzincan, yavuz bingöl,tolga sağ , güler duman, yılmaz çelik, türkü olarak hepsini severim

0|0
    0|0
  • yavuz bingöl- karmı yağmış.

0|0
    0|0
  • Özlem Özdil ve musa eroğlunu dinlemeyi seviyorum

0|0
    0|0
  • Zara

0|0
    0|0
  • Burçin- Gitarımla türküler söyledim albümünü başa sarar sarar dinlerim.

0|0
    0|0
    • o albümü bendede vardı 1 yıl surekli dinlemistim haatta kasetti. .ama sonra bozuldu gitti lise terk diye grup falan kurdu..

• bozulsun sorun değil bu albüm yeter :)

• Onur Akin Asi ve Mavi

0|0
    0|0
  • taner özdemir, gözün aydın

0|0
    0|0
  • z.livaneli

0|0
    0|0
  • Mihriban Türküsü

0|0
    0|0