Sevgilim çingen ben türküm?

benim için sorun yok ben kızım o erkek. ama herkez kültür uyuşmazlıgı diyor yani neyi kastedıyor ne farkları var bizden..

Güncellemeler:
ben aşağılamak için sormadım.. sadece gelenkleri neler ne farkı var bizden

1|0
8|15

En İyi Erkek Görüşü

• ... Türk kızı, soyunu koru, Kürt'e veya başka aşağı milletlere yar olma...

2|1
    2|2
    • neden

• İngiliz misiniz nedir bu asil kan mevzu?

• Türk kanının asilliği efendim...

Erkekler Ne Diyor 14

• Çingeneler'i Aşağılamak İstemem Ama Sen Sadece Yakışıklı Diye Evlenmek İstiyorsun Sadece. Aşağıda Yazdığın Yorumdan Anlaşılıyor. Evlilik Böyle Kolay Mı? Kültür Farkı Vardır. Tipe Bakarak Evlenmeden Önce Onun Kültürünü Öğren. Bildiğim Kadarıyla Çingeneler Kültürüne Düşkündür. . Araştır Önce Kültürlerini. Ona Göre. Herşey Tip Değildir (;

0|0
    0|0
    • ne farkı bildiğini sayarmısın veya hiç türkle çingenın evlendğini gördnmü

• abe kaynana?

0|0
    0|0
  • Bence çingen çingenle rahat eder. Ama ikiniz de bu yükü taşımaya razıysanız, üçüncü kişilere bok yemek düşer. Tabii sevgilin razı değil gibi görünüyor...

0|0
    0|0
  • Valla bacım aşkın gözü kirde ne desek gider ına verirsin gönlünü, ömrünü, herşeyini ama tavsiye etmem.

0|0
    0|0
    • mesela neden

• Cingeneler soy olarak cet olarak bize uygun değiller.
      Yani o insanları görseli kokuları yediği yemekleri seni bize uygun değil.
      Ayrıca onlara alisamazsin diye düşünüyorum

• pekii ama seviyoruz cidiyiz yani bilmıyorum :(

• ayırım yapmak yanlız olur kurt turk cıngen vs vs ayırım yapanlara seslenıyorum ya bı kurt seversenız.
    sacma nasıp te kım varsa odur

0|0
    0|0
    • öyle tabiki benmj amacım ayrım yapmak değil cingenilede çıktım kürtüylede sadece sorum yani gelenekleri olarak bizden farkı nne ilerde sorun olmaması için

• z gerçekleri istiyorsan iletişim ve yaşamda zorluk yaşayacaksın göze al

0|0
    0|0
  • Çingenin Çingene halkını aşağılamak için kullanıldığını bilmiyor musun? Çingen diyerek bile sevgilini ötekileştirip ırkçılık yapıyorsunuz, sevgilin çingen değil Çingene'dir.

0|0
    0|0
    • ne fark var benim için din ırk ayrımı yok tamamı sadece farklarını sordum aşağılama gibi bişey yapmadımda yapmam da

• yapmıyorsanız ettiğiniz lafa kullandığınız sözcüklere dikkat edeceksiniz

• ya sen ahlak bekçisimisin sanane sadece farklarını sordum çok konuşma biliyorsan cevap ver bilmıyrsn verme.. yarası olan gocunur sen gocundur hayırdır.

• Ya cingeni napcan. davul bile dengi dengine tamam sevisiyosan sevis ne yapiyosan yap yakisikliysa ama evlenecegin kisi sana denk. olsun yoksa bir yerde zorlanirsin. ailesi sorun olur en kotu.

0|0
    0|0
  • çingen ne arkadaşım, roman filan de bari. Evet ikiside aynı şeyi ifade ediyor ama biraz kibar ol. Gözleri görmeyen birine kör mü dersin sen? Yoksa kalp kırmadan görme engelli mi?

0|0
    0|0
    • ya o da denmesinden üzülmuyor ben demedim ama

• çok fazla milliyetçi olmayın.

0|1
    0|0
  • Türkler hiç bir savaşı kaybetmezlerdi eğer kendi ırkından kadınlarla evlenselerdi
    Cengiz Han

0|0
    0|0
  • Nerdenbiliyorsun çingen olduğunu bizim burada çingenler çok farklı anılıyorlar o yüzden diyorum

0|0
    0|0
    • ne demem lazım

• Bizde çingenler dilencilik yaparlar yikanmazlar sokaklarda yatarlar mesela erkekler kahvede okey oynar kadinlar calisir felan

• dene de gör bakim

0|0
    0|1
  • çingenle ne işiniz varya anlamıom

0|0
    0|1
    • :D yakışıklı ama

• ben anlarım ayrıl ondan hemen bana haber ver tamam mı :))

• yoo ayrılmıcaz :d sen çok beklersinn

Kızlar Ne Diyor 8

• Doğduğumuz anda hepimiz sadece bebeğiz değil mi? Neden büyüdükçe sadece "insan" olarak kalamıyoruz? Neden ayrım yapıyoruz ki? Irkmış, kökenmiş, cırtmış curtmuş.. Gereksiz bence bunlar. Sevmişsin ki sevgili olabilmişsin onunla. Yani karşılıklı anlayış gösterilirse ne gibi bir sorun olabilir ki

0|0
    0|0
  • ya ikinizde insansanız bir sorun yok.
    gay lezbiyen türk kürt diye ayrıma ne gerek var?

0|1
    0|0
    • tatlım öyle farklarını geleneklerini sordum anlamadınz siz

• Çingen ne ya ne biçim konuşuyorsun ben sevgilinin yerinde olsam senin gibi biriyle asla olmazdım

1|1
    0|0
    • ya herneyse

• kızım sanane ln derim demem karışma

• l*n banane söyle söyleme

• onlarda türk değilmi zaten

0|0
    0|0
  • hiçbir problem olmaz.

0|0
    0|0
  • Hayırlısı diyorum

0|0
    0|0
  • Koyu çingen mi?

0|0
    0|0
    • bilmıyorum ama çingen

• Yani akrabalarnda hiç türk olmayan. saf olan. Dikkat et gelenekleri çok farklı

• bildiğin gelenkleri neler canım

• Çingen türk olmuyor mu:DD:

0|0
    0|0
Yükleniyor...