Sanatçıları taklit etmek doğru mudur?

Kızlar neden sanatçıları taklit ederler? Aynı sorun bende de var. Sizce bu doğru mu yanlış mı?

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Anthony Robbins'in sınırsız güç kitabını okudun mu bilmiyorum orda da başarının sırrını başarılı insanları gözlemlemek ve onların hareketlerini davranışlarını düşünce yapılarını taklit etmek olduğunu söyler. bence doğru yoldasın. yeter ki düzgün sanatçıları taklit et bu taklidi de iyi yap :)

0|0
    0|0
  • taklit yerine doğru ünlü insanlardan bişeyler kapabilirsin ve kendi özgün karakterini ortaya çıkarabilirsin..en doğrusu bu galiba...

0|0
    0|0
  • kendim gibiyim... özendiğim bi aralar cem yılmaz vardı... o sendrom geçti... gençken oluyor... herkesin örnek olduğu bi kişilik var... dua et emrah zamanı geçti:))

0|0
    0|0
  • keske taklit yeteneğim olabilseydi. (:

0|0
    0|0
  • ...Bir gün ayna da kendini tanıyamayabilirsin !

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• taklit işte adı üstünde,kendin ol özgün ol

0|0
    0|0
  • Taklit etmek kötü bir şey değil hele ki özeniyorsa harika.

Ancak bu kişinin kim oldugu çok önemli özenti demek illa kötü anlama gelecek değil ya.

Taklit iyidir candır ...

0|0
    0|0
  • Tabiki yanlıştır.Kişinin her anlamda karakterinin oturması lazım.Taklitler orjinallerinden daha sevimsizdir.Kendimiz olabilmek bu kadar mı zor ?

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum bunun doğru mu yanlış mı olduğunu ama sen nasıl mutluysan öyle yaşa

0|0
    0|0
  • o nasil oluyor kardes? mesela sezen aksunun sesini taklit etmek gibimi?

0|0
    0|0
    • tipini mimik hareketlerini

• katılıyorum bn taklit etmeyi söyledim ztnnn

• ozaman sana tavsiyem o huyundan vazgec kendin ol, unutma hic kimse senin gibi olamaz ve sen hickimse gibi olamazsin herkes ayri bir kisiliktir.

Yükleniyor...