Rüyalar hakkında ne biliyorsunuz?

Yıllar önce pskoanaliz okudum. Freud dersi aldım. Ama şimdi klasik bir eser okuyorum. Frued rüyaları çocukluğa bağlıyor. Klasik eserler ise işi aşkın aleme bağlıyor. Sizce rüyaların sırrı nedir?

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• bazısı haberci bazısı bılınç altı.Freud desen sapık.ruyaları da cınsellığe bağlıyor :)

0|0
    0|0
  • Bazı rüyalar bilinçaltımızdan gelenlerle ilgili sadece freud un teorisi gibi. bazıları daha özel onlara ne sebep oluyor çözebilmiş değilim.

0|0
    0|0
  • Bence astral seyahatlerdir rüyalarımız.Bazen de farklı alemlerden mesajlar içermesi bundandır.

0|0
    0|0
    • astral seyahat neymiş?

• Haklısın benim iradem ve aklım yok.Koyun gibi kim nereye çekerse oraya gidiyorum.

• est. sen değil toplum öyle.

• bilinçaltının meydana çıkması ve haberci...sırrı bunlar başka bir şey yok bence.

0|0
    0|0
  • Kişide bırakılan izlerin tozlanması..

0|0
    0|0
  • freud zaten ne varsa çocukluğa bağlıyor bildiğim kadarıyla cinselliği falanda çocukluğa bağlıyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• memelilerde beyin seks olmadan doğru çalışmaz.yeni doğmuş çocuklar 0-6 yaş arasında flörte başlaması teknik olarak zor olacağından cinsel çıkar bu yaşlarda karşıt cins ebeveyne yöneliktir.ibni sina da kitabında 0-6 aş arası anne şevkati almayan çocuk aptal olur yazıyor.beyin gelişimi sekteye uğrar.ancak çocuklarda seks dokunmadan ziyade bakışla ve sesle olur.rüyalarda beynin doğru çalışması ile ilgili seks temelli.

0|0
    0|0
  • Bilincalti buzdagina benzer biz ise yuzeysel goruruz derinlerde neler oldugunu bilemeyiz.Bilincalti zorlamaya gelmez.Aliskanliklar tekrarlandikca uygulanilir.Bilincalti bunu boyle kabul eder.yuzlerce kesitin oldugu bir video arsivi gibidir.Goruntuler gercek hayata dairdir.Bilinmeyen bir nedenle bazi goruntuler net iken bazilari siliktir.Silik olan goruntuler ruya yoluyla bir cesit netlige sahip olurlar.

0|0
    0|0
  • geçici dosyaların silinmesi

0|0
    0|0
  • bıldıgım sey uzun zamandır ruya gormuyorum ;)

0|0
    0|0
  • Freud zaten herşeyi çocukluğa baglıyor adam seksi dahi ebeveynlere duyulan ilgi olarak tanımlıyor.

0|0
    0|0
    • ibni sina da aynı şeyi kitabında yazdı 500 sene avrupada tıp okulunda okutuldu.

• O zaman diyorsunuz ki kimsesiz büyüyen insanlar seks yapamaz rüya göremez.

• frued denilen adam sallamış, rüyalar önemli bir konudur, gelecekten bilgi alabilirsin bazı rüyalar sayesinde, hatta bazı ülkelerde böyle yeteneği olanlar adli olaylarda yönlendirici olarak soruşturuluyor, örneğin İskoçyada birine suikast yapılacağı zaman bir şahıs rüyasında görüyormuş ve güvenlik güçlerine haber veriyor ve polis de bu doğrultuda önlem alıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...