Hangi yemekleri yaparsınız? Yemek yapmayı sever misiniz?

yemek yapmayı sever misiniz ? hangi yemekleri yaparsınız ?

0|0
32|54

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 54

• Evde durduğum sürrelerde belki de en sevdiğim şey yemeek yapmak. Hemen hemen her yemegi de becerebiliyorum, en azından yiyen kimse şikayet etmedi bugüne kadar. kurufasulyesinden zeytinyağlı fasulyesine, soya soslu kremalı mantarlı tavugundan demi glass soslu bonfilesine, waffle ından pogaçasına kadar birçok şeyi elimden geldigince yapıyorum:) Arkadaşlarım geldiginde kendi ellerimle yemek hazırlamak gibisi yok.. bu yaz aylarında dondurmalı waffle + balkonda nargile keyfi keyif verici oluyor. pöfür pöfür esiyor da, misss :)

bir tek nohutum bazen güzel olmuyor. sanırım o da nohutun kalitesizliginden kaynaklanıyoor.

1|0
    1|0
  • Yemek yapmasını severim,hiç hayıflanmam,

0|0
    0|1
  • boğa burcu olarak severim yemek yapılmasını da yapmasını da.Soslara çok önem veririm.Hakkaten yemek yapmak sanattır.

0|0
    1|0
  • evet severim çok güzel.

0|0
    0|0
  • Karpuz kesebiliyorum, kavunuda keserim, yaz geldi meyvadan başka birşey yemem hadi eyvallah.

0|0
    1|0
  • Makarna yaptımdı bu akşam pek lezizdi

0|0
    0|1
  • severim ama beceremem

1|0
    0|1
  • Ne sevmesi bayılırım,stres atıyorm yeminle.Özellikle pilav yapmasına bayılırım

0|0
    0|1
  • omlet, makarna, pilav (daha denemedim ama yaparım sanırım mantığı biliorum :) ), patates, yeter bana :D

0|0
    0|0
  • melemen sayılır mı ?

elamalı turta ve portakallı kek yapabılen kız var mı ? .d:Dsdg

0|0
    0|1
  • basit şeyler makarna ve salata gibi .

0|0
    0|0
  • severim tabi ki :) en çok tavuklu mantar sote pirinç pilavı salata ve ayran mercimek çorbası menüsünü yapmayı seviyorum pilavım çok iyidir :)

1|0
    0|1
  • çok seviyorum yemek yapmasını ve hatta bi ara aşçı bile olmak istemiştim ama...

çorbaların çoğunu yapıyorum diğer yemeklerden de biraz biliyorum

0|0
    0|0
  • yemek yapmayı sevmem ama yemek yapmayı seven hatunları severim..

0|0
    0|0
  • Bu gün yapacağım tuttu: link

0|0
    1|1
  • Annem bir hafta tatile gitti ben de evde arkadaşla kaldım. Gına geldi yemek yapmaktan bulaşık yıkamaktan. Etmediğim küfür kalmadı.

0|0
    0|1
  • Evet severim ama yeni öğrendiklerimi yapmayı yada tariften yapmayı sevmem.Zaten önceden bildiğim yemekleri yapmayı severim deneme yapmak bana göre değil :) He bide yaptığım kişiye bağlı tabi :)

0|0
    0|0
  • Tam olarak yemek olmuyo benim ki ama deniyorum bişeyler öğrenmek için sonra ortalık dağılınca annem kovalıyo :))

0|0
    1|0
  • yemek yemek daha mantıklı

1|0
    0|1
  • çok fena Menemen yaparım hacı

1|1
    0|1
  • severim her yemeği yaparım içli köfte mantı yaprak sarması börek aklına ne gelirse

0|0
    0|1
  • Acılı domatesli yeşil biberli baharatlı bulgur pilavı. Olsa da yesem. Alüü, aranızda yapmayı bilen varsa yapıp çağırsın beni hemen.

0|0
    1|0
  • Yemek yapmak kadar zevkli birşey yoktur. Birde işin en önemli tarafı yaptığın yemekleri sunduğundan verilen değeri görmek paha biçilemez ;)

0|0
    0|1
  • çok severim. rastgele tarifler bulur yaparım... kadayıf, mangal,sac tava, tramisu ve spagetti çok iyi yaptiğim yemeklerdir...

0|0
    1|0
  • Okulunu okudum ben bu işin bee :)

0|0
    0|1
  • Yapmayı değilde yemeyi çok severim .

1|0
    0|1
  • tost ve yumurta hariç sevmem

1|0
    0|1
  • tavuk, balık , et , ve mezeleri iyi hazırlarım övünmek gibi olmasın :))

0|0
    0|1
  • sadece severim

0|0
    0|1
  • sevmem :D yumurta kızartırım iyide yaparım he :P

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    24

Kızlar Ne Diyor 31

• Mutfağı çok seviyorum

en son dün taze fasülye ve pilav yaptım

pasta, börek, kurabiye,meze,zeytinyağlı hepsini yaparım

0|0
    0|0
    • warsa soyle guzel tarıflerın az bı bılgılendırsen ıyı olur hanı :D

• çok severim özellikle de tatlı yapmayı.petifür,turtalar,pastalar..

1|1
    1|0
  • evet severim hepsini yaparım büyük bir zevkle

0|1
    0|0
  • Yemek yapmayıda yemeğide çok severiiiim. :D Tabii yapmaya üşenirim. u.u

Öhöm ben kendi imkanlarımla ramen yapmayı çok severim. Sonra sushi ve onigiri. :3

Kısaca Japon yemekleri yapmayı çok severim. u.u Bir japon hayranı olarak ve "japon" olarak asdf :P

0|0
    0|0
  • Yapıp yedirmeyi çok severim... Sarmam, biber dolmam ve mercimek çorbam meşhurdur

0|1
    0|0
  • Sevmiyorum birtek nasil yapildiklarini bilirim, icrate birsey yok hemen hemen, kücük aparatifler haric, ama cok güzel pasta tatlilar yapabilirim o baska. Kendime güveniyorum ama yemek konusunda anasina bka kizini al demisler nisanlandigim zaman ögrenmeye baslarim artik annemden :))))))

0|0
    1|0
  • Arkadaşlarım falan geldiğinde anca. Ondada "yardım etsenize bee" diye bağrınırım.

0|1
    0|0
  • salma dolma mantı çorba çeşitleri pilav sebze yemekleri et v e tavuk yemekleri ,kek pasta herşeyi yaparım.yalnız böreği denemedişm bi.yapmayı en çok sevdiğim de çikolatalı sufle<3

0|1
    0|0
  • çok yemek bilmem. belli başlı şeyleri yaparım. birkaç tane de tatlı yeter sanırım :)

0|0
    0|0
  • Severiimm..

0|0
    0|0
  • Anca kendimi kurtaracak/günü geçirecek kadar biliyorum yemek yapmayı :D

0|0
    0|0
  • O degilde lan ustu ciplak kasli erkek mutfakta yemek yapiyorsa atlarim ustune

1|1
    2|1
  • ben yemek yapmayı severim hepsinide yaparım da annem bana dolma sardırmaya bayılıyo :))

0|1
    0|0
  • yemek yapmayı çok severim ama bulaşık yıkamak tam bir kabus

1|0
    0|0
    • bulaşık makinası var

• ya da kılıbık erkek..

• bulaşık makinası var ama bulaşıkları bulaşık makinesine durulayıp dizmek diye bişeyde var. yani bulaşıklar havalanıp kendiliğinden dizilmiyor makineye

• severim, yaparım (bu gece fazla marketing yapmak gelmiyo içimden)

0|1
    0|0
  • onlar benim şaheserlerimmm :)

0|1
    0|0
  • severim tarif olsun ben her çeşit yemek yaparım

1|0
    1|0
  • en sevdiğim

0|1
    1|0
  • Yapmayı değilde yemeyi severim.

0|0
    1|2
  • Eh severim diyelim. Arada makarna ve tortellini yaparım mecbur kalınca.

0|0
    0|0
  • yemeyi seviyorum beeen ama yapmakta zevklidir sanırım

0|0
    0|0
  • sevgilimle birlikte yaparsam cok severim yalnizsa yemek yapmam

0|0
    0|0
  • ben yemeyi severim :)

0|0
    0|0
  • bazen ..

0|0
    0|0
  • Hayir.

0|0
    0|0
  • hamurişi ve tatlı yapabiliyorum ama yemek yapmayı bilmiyorum

0|0
    0|0
  • sevmem

0|0
    0|0
  • severim :)

0|0
    1|0
  • evet çook seviyorum..

0|0
    1|0
  • evet cok severim..hemen hemen her türlü yemekleri yapmayı farklı tatlar denemeyi severim:)

0|0
    1|0
  • Kızlar Devam
    1
Yükleniyor...