Kiraz Mevsimi dizisi hakkında neler düşünüyorsunuz?

Bildiğiniz gibi bu yaza damgasını vuran dizi Kiraz Mevsimi oldu. Reytingleri alıp götürüyor. Bu dizi hakkındaki düşünceleriniz nelerdir? Ayrıca Kiraz Mevsimi oyuncularına söylemek istediğiniz şeyleri bize gönderirseniz fan sitemizde yayınlayabiliriz. Hadi bakalım bekliyoruz yorumları.

0|0
32|6

En İyi Kız Görüşü

• boğucu derecede uzun. bu tür diziler kısa olmalı.
    ayrıca çok klişe bir dizi
    herşeyiyle.
    ve başroldeki kızın konuşma biçimi çok çocukça, rahatsız edici.
    ayrıca dizide o kadar mavi kullanıldı ki, öğk geldi. tamam, anladık, dizinin stilisti mavi seviyor. okey. kusacam neredeyse her Allah'ın günü, özellikle ilk bölümlerde oldu, mavi mi giyer insan. sadece son bölüm çok hoşuma gitti. onun dışında başka bir şey bulamadığımdan izliyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 31

• Çok sevesek ızliyorum. oykunun saflıgı abartı cok gercekci degil hıc.

0|0
    0|0
  • Oyku rolunu hiiccccc yapamiyor , oykunun sevgilisinin de sesi orjinal ses olmayinca dizinin kalitesini dusuruyor bence.

0|0
    0|0
  • yakışıklıları oynatıyo yoksa bişey oldugu yok:/

0|0
    0|0
  • Konu olarak iyi. İyi bir senaryosu var. oyuncularnbira daha abartisiz oynamalari iyi olurdu.

0|0
    0|0
  • Medcezir bir bu iki. Neden Türk halkı böyle saçma sapan klişelerle dolu dizilere bayılıyor anlamıyorum. Güzel olsa nolur hep aynı şeyler bıktık artık.

1|0
    1|0
  • ergence geliyor bana

1|0
    1|0
  • Cok romantik bayiliyorum yaaa

0|0
    1|0
  • Güneşi beklerken hayranı olan ergenlerin hepsi şimdi bu diziye ölüyor ilk 3 bölümünü izledim ve bir kore dizisine çok benzediği için sarmadı bıraktım çünkü bazı sahneler tıpatıp aynı

1|0
    1|0
  • Öykünün sesi hariç güzel bide safligi fazla abartı

1|0
    0|0
  • Guzel bir dizi ama oyku cok yapmacik ve cocuksu davraniyor o biraz rahatsiz ediyor

1|0
    0|0
  • Saçma sapan bir dizi. Öykü konuşurken boğasım geliyor resmen.

1|0
    1|0
  • Başroldeki kızın ses tonu ve erkeğinde sesinin dublajı olmasa güzel bence erkek orjinal sesiyle kız dublaj olmalı

0|0
    0|0
  • ortaokul talebelerine hitap eden bir dizi

0|0
    0|0
  • Öykunun sesi ilk baslarda rahatsiz ediciydi Ama zamnla kulak alisti.😊 cok begenerek izliyorm ayazin sakalarinada bayiliyorum... ☺

0|0
    0|0
  • Bence guzel dizi izleyince aşık olasi geliyor insanin ayaz ve oykuyu cok kiskaniyorum :D

0|0
    0|0
  • Cokos bir dizi benceee öyku ve ayaz cok tatli bayiliyorum onlarin beraber oldugu sahnelere diyaloglarina falan keske gercektede sevgili olsalaar :))

0|0
    0|0
  • Ben çok seviyorum ya :D

0|0
    1|0
  • başroldeki kızın sesi ve oyunculugu rahatsiz edici yaz dizisi sonucta izlenecek dogru duzgun dizi olmadigi icin bu kadar parladi bu dizi.. sezon başlayinca raytingleri düşer iki üç bolum sonrada final yaparlar

0|0
    1|0
  • Abartıdan ibaret oyunculuklar bile kaliteli değil verilen emeğe yazık

0|0
    0|0
  • Güzel dizi.

0|0
    0|0
  • Gayet iyi bir dizi fakat Bazı genç kızlarımız abartiyor mu ne :)

0|0
    0|0
  • Ayaz ve Öykü diyip susuyorum :')

0|0
    1|0
  • çok güzel ve eğlenceli yani ben zevk alıyorum izlerken ama seni bilmem tabi

1|0
    0|0
  • oturup bir bölümünü dahi izlemedim desem...

0|0
    1|0
  • Her Türk dizisi gibi saçma diyorum -.-

0|0
    1|0
  • Fazla takip etmiyorum. Ara sıra bakıyorum. Genç dizisi olan Medcezir favorim.

0|0
    1|0
  • Ayaz'ın fanıyım

0|0
    0|0
  • Bu diziyi de kore dizisinin senarisi ile ayni.

0|0
    0|0
  • enerjisini yitiren dizi

0|0
    0|0
  • Kim ne derse desin bn bir tek bölümünü bile kacirmadim , öyküyle ayazinda en sıkı fanlarındanım

0|0
    1|0
  • Kızlar Devam
    1

Erkekler Ne Diyor 6

• Aile zoruyla izliyorum ben hayatımda bu kadar yapmacık ve saçma bir dizi görmedim samanyolunun dizileri bile daha çekici

0|0
    0|0
  • Yokluktan arada göz gezdiriyorum nabıyım bence arazmıdır nedır onu fazla abartıyorlar

0|0
    0|0
  • Adamı seslendirmeseler daha samimi olur ^_^

1|0
    0|0
  • Güzel dizi evet diğerleri gibi saçma değil

0|0
    0|0
  • Güzel dizi ben izliyorum

0|0
    0|0
  • Güzel dizi.