Hangi deodorantı kullanıyorsunuz?

Hangi deodorantı kullanıyorsunuz? Parfümünüzü de söyleyebilirsiniz
ben deodorant olarak Rexona kullanıyorum parfüm olarak da Tom Ford Black kullanıyorum

0|0
9|10

En İyi Erkek Görüşü

• Birkac tane soyleyeyim. Paco Rabanne cok siradan herkesin sevebilecegi bir koku. Su anda 1 sise Kenzo Pour Homme var. Harika...
    İlk sıkıldığında buruk bir limon-bergamot patlaması sizi karşılıyor. Oldukça canlı ve kuvvetli. Daha önce hiç karşılaşmadığım gibi. Anlatması zor. Benzersiz diyebilirim. Bir süre sonra gerçek ortaya çıkmaya başlıyor. Plastiğimsi kokan çiçeklere parfümün belki de en ayırt edici yanı olan tuz ekleniyor. Evet kulağa şaşırtıcı ve tuhaf gelebilir ama Kenzo Pour Homme tam da deniz gibi kokuyor. Fakat bu noktadaki yapaylık biraz rahatsız edici. Parfümün ise can alıcı kısmı burası. Son olarak da yumuşak odunsu notalara biraz yosun ve tuz eşlik ediyor. Böylece de sona eriyor.

Amaaa bir koku var ki dehset; bunu herkes sevmeyebilir cunku cok aykiri bir kokusu var. Size soyke anlatayim; böyle ormanlik bir alanda ahsap bir evde guzel bir hatun vardir. Ormanin derinliklerinden gelen dehset yakisikli kasli bur erkekle arasinda saniyelik bir cinselçekim olur ve hic konusmadan taktaktaaak hayvan gibi sevisirler ya... Iste o adamin kokusu bu... Adi ne mi dediniz?

YSL KOUROS... Dehset...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 9

• Deodorant olarak Slazenger'ın mavi olanını kullanıyorum. Parfüm olarak da Hugo Boss, Davidoff Champion ve One Million'ı dönüşümlü kullanıyorum.

0|0
    0|0
  • 8 x 4 Markant

0|0
    0|0
  • NİVEA BLACK&WHITE POWER DEODORANT SPREY

0|0
    0|0
  • Lore's kullaniyorum deodorantta

0|0
    0|0
  • Deodorant Nivea :) parfüm Chanel 5