Hafızanıza yer etmiş film replikleri nelerdir?

Hayatınız da kullandığınız bir ortamda söyleyip gülebildiginiz replikler de hadi buyrun :)

Güncellemeler:

2|0
30|128

En İyi Erkek Görüşü

• beyinimin içinde filler sikişiyor.. (gemide)
    offfff nabıcaz kamillll? (gemide)
    sikerler oğlum hepimizi sikerleer.. (gemide)
    bakire kız nasıl or*spu olur ben anlamadım? (gemide)
    bu cigaraya acımam.. sana değil cigaraya acımam sokarım g*tüne.. (gemide)
    o son cigarayı sarmayacaktık kamil.. suluylada karıştırmayacaktık.. (gemide)
    abi ne oldu? ebenin * oldu.. (gemide)
    abi kız kızmış.. dalga mı geçiyosun l*n dalyarak.. bu or*spunun neresi kız basbayağı or*spu.. (gemide)
    kaptan şunu yağlasana be.. napıcam? yağlayıp götüme mi sokucam? (gemide)
    ben bozmadım ki sadece s*ktim.. (gemide)
    karı bana güldü abi.. i*ne misn dedi beni skecek paran yok mu dedi.. (gemide)*
    kamil abii nereye gidiyorsun? kamil abiii.. kamil abiii.. kamil abiiiii... laaan kamiiil.. (gemide)

ben dedim.. gidelim dedim.. kızlar rahatsız oldu dedim.. biranın * koyim güven gidelim dedim!.. (barda)

şimdi orda bir saha varmış.. tam böle saha gibi diil de yani top mop oynanabiliyor işte kaleler maleler falan filan.. ama şey iyi yani böyle çizgi mizgi yerler saha gibi yani işte.. biz de maç yapalım dedik.. ondan sonra arkadaşlarla hep beraber sahaya girdik.. (barda)

bizim olduğumuz yerde her şey bizim yüzümüzdendir (barda)

İnsanın en yakın arkadaşı tekerlek olur mu ulan (ağır roman)
    alem g*t olmuş (ağır roman)
    manitalar gece güzelleşir (ağır roman)
    zarlar düşeş gelseydi belki de her şey başka türlü gerçekleşecekti.. (ağır roman)
    or*spunun aşkından ne olur ulan.. (ağır roman)
    madde mi ağır yoksa mana mı? (ağır roman)
    ölümüne tav oldum kevaşeye (ağır roman)

ohaa ne yazmışım amk. daha da yazarım da neyse yeter sdfsdfdsfsdfsdf

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 127

• bak beyim, sana iki çift lafım var. koskoca adamsın. paran var, pulun var, herseyin var. binlerce kişi calışıyor emrinde. yakışır mı sana ekmekle oynamak? yakışır mı bunca günahsızı, çoluğu çocuğu, karda kışta sokağa atmak, aç bırakmak? ama nasıl yakışmasın! sen değil misin öz kızına bile acımayan, bir damlacık saadeti çok gören. anlamıyor musun beyim, bu çocuklar birbirini seviyor. ama ben boşuna konuşuyorum. sevgiyi tanımayan adama, sevgiyi öğretmeye çalışıyorum. hıh, sen, büyük patron, milyarder, fabrikalar sahibi saim bey! sen mi büyüksün? hayır, ben büyüğüm! ben, yaşar usta! sen benim yanımda bir hiçsin, anlıyor musun, bir hiç! gözümde pul kadar bile değerin yok. ama şunu iyi bil, ne oğluma ne de gelinime hiçbir şey yapamayacaksın. yıkamayacaksın, dağıtamayacaksın, mağlup edemeyeceksin bizi. çünkü biz birbirimizr parayla pulla değil, sevgiyle bağlıyız. bizler birbirimizi seviyoruz. biz bir aileyiz. biz güzel bir aileyiz. bunu yıkmaya senin gücün yeter mi sanıyorsun? dokunma artık aileme! dokunma çocuklarıma! dokunma oğluma! dokunma gelinime! eğer onların kılına zarar gelirse, ben, ömründe bir karıncayı bile incitmemiş olan ben, yaşar usta, hiç düşünmeden çeker vururum seni! anlıyor musun, vururum ve dönüp arkama bakmam bile

0|0
    0|0
  • yerı ve ortamına gore aklımıza o an gelen durumlar tabıkı bunun ıcınde cok fazla bıldıgım replıkler var bır cogunda basarılı olabılıyorumda :)) yanı yerı zamanına gore ve nabza gore serbet dıyelım :)

0|0
    0|0
  • http://youtu.be/I_LSrkr4GBg
    hababam sınıfı
    http://youtu.be/fnjQWsAKlq8
    çiçek abbas -herkese benden çay şakireeee yok:)))

1|0
    0|0
  • -Şu da istatistiksel bir gerçektir ki, arabasında nargile taşıyan birisini polisler asla çevirmez. Niçin mi? Çünkü bu adamdan korkarlar. Onun daha ileri görüşlü olduğunu, kendi mantığı ile onları köşeye sıkıştıracağını bilirler
    -Sen iyi bir kızsın değil mi? Al sana bir elma ve bir de silah.
    Yabancılarla konuşma, onları vur.
    -Aynaya baktığınızda suçluluk duyuyorsanız gerçekleri öğrenmişsinizdir.
    -Çünkü sözler yerine kaba kuvvet kullanılabilse de kelimeler kudretini hep koruyacaktır ! Kelimeler anlama ulaşmanın yollarını ve dinleyenlere hakikatin teleffuzu gösterir.
    -Evey: Deli misin?
    V: Öyle diyeceklerine eminim. Peki kiminle konuştuğumu öğrenebilir miyim?
    Evey: Adım, Evey.
    V: Evey? E-V, elbette öylesin.
    Evey: Ne demek istedin?
    V: Ben de, Tanrı gibi, kumar oynamam ve tesadüflere inanmam

0|0
    0|0
  • -Tiyatral bir karakter olabilirsin Batman. Fakat ya kahraman olarak ölürsün, ya da yaşayıp ne kadar zalim olduğunu görürsün...
    -Jim Gordan, Alfred ve daha onlarca karakter.
    Batman'in filmlerinde ve çizgi romanlarında ona hep bu söz söylenir, küçükken idolüm olmuştur bu yüzden :)

0|0
    0|0
  • Olaylar karşısında son derece kızabilirsin , küfredebilir , kadere lanet okuyabilirsin ama yolun sonuna geldiğinde her şeyi bırakmak zorundası (Benjamin Buttonun Tuhaf Hikayesi )

Hayatta en büyük lüks yarına dair cümleler kurmaktır, o cümleler yarına ulaştığında ise tek gerçeğin dündür.(Gün Batmadan)

1|0
    0|0
  • Hocam ben islamın farzlarında kaydırma yapmışım
    Ramazan bayramlarnda kurban kestim kurban bayramlarında oruç tuttum senede bir defa namaz kıldım ,
    günde 5 defa fitne dağıttım...
    hocam şimdisiz söyleyin yinede cennetlikmiyim? cennetliksem kaçıncı kattayım?

0|1
    0|0
  • Ahanda en iyi cevabı seçmemiş. Bak canım söylüyourum en iyi cevabı ; Ezel'de Ramiz dayının eski sahnelerinde Ramiz jileti öldürürken kenanda ramize neden öldürdün ramiz diyor. Ramizin cevabı ise şu
    ' Şimdi öldürmedim çocuk, ben onu o gün öldürmüştüm zaten, ama o şimdi ögrendi '

0|1
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • tekrar çal sam-casablanca

0|0
    0|0
  • Canım aslan kadar aslan işte... Neşeli Günler - Ziya yeğenlerine Almanya'da aslan avını anlatırken :))
    Bu da seyretmek isteyenlere
    https://www.youtube.com/watch?v=-L4e0FqvyGo

1|0
    0|1
  • Tıpkı Tanrı gibi bende işimi şansa bırakmam ve rastlantıya inanmam.

V

0|0
    0|0
  • Glenn : Daha 12 prezervatifimiz var.
    Maggie : Sana göre 12 prezervatif ama bana göre 12 dakika :D

#TheWalkingDead

1|1
    0|0
  • Kaç para ulan bir flüt (İbrahim Tatlıses) :D şaka la şaka

5. günün şafağında beni bekleyin şafakta doğuya bakın (Gandalf) yüzüklerin efendisi.

0|1
    0|0
  • Gondorlular Rohanlılar Kardeşlerim, Gözlerinizin içinde kalbimde yeşermesine izin vermediğim korkuyu görüyorum.. Gün gelir insanlar cesaretlerini yitirebilir, dostlarına sırt çevirebilir ve tüm kardeşlik bağlarını koparabilir ama bu gün o gün değil , düşmanın zaferi ve harap olmuş siperler bekler insan çağının çöküşünü ama o gün bu gün değil. Bu gün savaşıcaz. Bu dünyadaki tüm sevdikleriniz adına sizlere kalmanızı emrediyorum batının halkı !! ----Yüzüklerin Efendisi---- (Aragorn)

0|1
    0|0
  • - Merak etme Memur Louise onarımın için yardım edeceğim. (Robocop I)
    - Astalavista Babe (Terminator I)
    - Force be with you Skywalker believe it. (Star Wars)
    - Ben buradayım indiiii O heykelin benden daha güzel göğüsleri olamaz (indiana Jones)

0|0
    0|0
    • Sonu iyiydi :D

• Peki sen söyle o zaman? Hayri Pıtır deme sakın bana ama.

• bilemem uzak doğu candır ya :D

• şaban : aaa bizim kumandan şehit olmuş
    hüsamettin: dahaa ölmedim çabuk sıhhiyeyi çağırın
    şaban : niye yaralı mı var
    hüsamettin: aptal ben niye yatıyorum burada
    şaban : niye yatıyon uykunuz mu geldi
    hüsamettin: hayvan herif görmüyor musun? yaralıyım da ondan çabuk sıhhiyeyi çağırın. :)))

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Faşo ağa - kovirmisen beni agam kovmiren ulan kovmiren
    faşo ağa - o nee !! Bu suyun esansı eskik ağam irtibariniza gölge düşürir..
    bide en cok sevdigim sahne gülerim
    http://www.youtube.com/watch?v=pYLBKYzc6JM

0|0
    0|0
  • Yüzüklerin efendisinden tüğlerimi diken diken eden repliklerdir

1. Babalar oğullarını gömmemeli. (Théoden)
    2. Peki atla binicisi nerede... Öten o boru nerde... Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler, günler batıdan battı bile, Tepelerin ardından; gölgeler içine, nasil bu hale geldik! (Théoden)
    3. İşte o an geldi Rohan'ın süvarileri. Yeminler etmiştiniz, şimdi yemininizi tutma zamanı Krala ve ülkeye! (Eomer)

0|0
    0|0
    • Hiç seyretmedim.

• Kesinlikle izlemelisin devam filmi olan hobbit 5ordu savası aralık ayında gösterime girecek ve flimin 6serisi tamamlanmış olucak ilk yüzüklerin efendisi sonra hobbit

• onu da duydum :) ama tarıihe geçmeye niyetliyim :D

• Hayatta daha hiç kullanmadım bunu ama " Kolumu acıtıyorsunuz babacım" aklıma geldi :D
    ya da " Ben kadir.. deli kadir uleeyn" ya da " Aspirininiz varmı? Biraz sonra başınız ağrıyacakda " :D ya da " Bende sana tarak aldım hemde kırılmaz.. kırılmış :D" aman nereden düşürdün ki şimdi aklımıza :p

0|0
    0|0
  • Bu maskenin altında etten daha fazlası var.
    Bu maskenin altında bir fikir var!
    Ve fikirler kurşun geçirmez.''

0|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • "Bir şeye gerçekten sahip olmak istiyorsan, bırak gitsin. Dolaşıp sana geri dönüyorsa, artık sonsuza dek senindir."

0|0
    0|0
  • 0|2
    0|0
  • ha ne dedin Kartal

0|0
    0|0
  • Kemal sunal, Şener şen... Faşo nedir loo.. Ağam ib*e gibi pşt gibi bişey..:DD

0|0
    0|0
  • -içerde ne var?
    -ahada böle degirmen bir delik var
    -içinde ne var?
    -Pohhh var :)-
    -de s... git :D

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    97

Kızlar Ne Diyor 30