Istanbul'da okumayı düşünüyorum sizce istanbul nasıl?

ya hakında iyi şeyler duymadım işte trafiği öldürüo insanı belli bi mekanlar dışında cok güzel bi şehir değil filan dediler bazılarıda güzel şehir git dediler napcağımı şaşardım sizce istanbul nasıl bir şehir?

0|0
9|12

En İyi Erkek Görüşü

• istanbul pahalı bir kere ailenin maasının 4 katını sen burda rahatlıklar harcansın bir seyde olmaz sen gelme bosver. hem istanbula ilkez geliyorsan fatih köprüsünü ve ayasofyayı 300 tl sana satarlar.

saka bir yana burda okumak zor be kızım hayat kalabalık çekmekeş ama istanbul bir baska bak ben türkiyeyi gezdim yurtdusuna gittim hatta kuzey ıraga bile gittim 1 hafta istanbul gibisi yok

umarım istanbul sana ugurlu gelir sakın istanbul sen mi büyük ben mi büyük deme istanbul hep büyük sen küçük

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• trafiği boşver araba mı kullanacaksın? eğer evet ise çekilecek çile değil.

istanbul masraflı bir şehir. ulaşımı olsun, kalacak yeri olsun yemesi içmesi olsun para su olur akar. ama en güzel günlerini de geçirirsin :)

0|0
    0|0
  • "belli bi mekanlar dışında cok güzel bi şehir değil" diyeni bana gönder.ulan istanbuldan güzeli mi var dünyada.

0|0
    0|0
    • benim kuzenler dedi istanbulda yaşıyolar tek kuzenlerde değil arkşlarımda gitti cok beğenmedik filan dediler bazılarıda güzel güzel git giyolar kafam cok karıştı yaa

• saol green-eyes :))

• demekki kötü yerleri varmışş hem hadımköyde değil sarıgazi

• hedefin meslegin ve alacagin egitim nerede en iyi orasi olsun. sehir icin gitme.

1|0
    0|0
    • ya şehir içingitmiyorum zaten istesem izmirede eskişehirede giderimmm ama boğaziçi istiyorum ondan

• o zaman kazan ve git. trafik vb korkutmasin seni

• Paran varsa yaşanılacak tek şehir

Paran yoksa yaşanılacak alternatif şehir

0|0
    0|0
  • istanbul güzel şehir ama şu sıralar güzel sadece okullar açılınca felaket :D

0|0
    0|0
  • Zor

0|0
    0|0
  • ipini koparan istanbulda nan

0|0
    0|0
  • Hangi üniversitede okumak istiyorsun?

0|0
    0|0
    • boğaziçi

• iştee sorun cok var istnbul gibi şehiride güvenemiyorummm antlyaya alıştım

• Ben İstanbul'da okumaktayım. Yaşanmaz bir şehir değil. Belli başlı zorlukları var sadece. Ama emin ol artıları eskilerinden çok daha fazladır. Pişman olmazsın.

• Çok kalabalık

0|0
    0|0
  • Trafik var.

0|0
    1|0
  • Öğrencinin kendini kolayca dağıtabileceği, okulunu asabileceği, okulu aksatmayıp başarılı olursa mezun olur olmaz iş bulabileceği bir şehir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• İstanbul mükemmel marmarada sınava girdim yetenege cidden trafik çok meşhur ama para bolsa yaşaması kolay.

0|0
    0|0
  • para sıkıntın yoksa gel varsa boşuna gelme

0|0
    0|0
  • Kalabalıktan ve trafikten bunalmazsan git.Çok güzel yerler var.Tabi tek başına bir öğrenci olarak tedbirli olman gereken durumlar var.Hangi şehirdensin bilmiyorum ama çeşit çeşit insan var.Kimseye de kolay kolay güvenme.

0|0
    0|0
  • il dışından geliceksen ist. bolmnde iyiyse hiç düşünme gel derim zaten yurtta kalcan buyuk ihtimal okula yakın olcak ayrıca metrobus metro vapur bir sürü ulasım var ist bi ucundan obur ucuna3 saate gidiyorum bu iyi bir rakam bence :D

0|0
    0|0
  • Eskişehir / Ankara hem oku hem keyif yap.

İstanbul caydırır uzar gider yıllar.

1|0
    0|0
  • gel gel =)))

0|0
    0|0
  • ankara'ya git uslu ol

0|0
    0|0
  • İstanbul'u herkes anlamaz, New Yorkta da trafik çekilmez ama kaç millyon insan yaşıyor. Şehri tanımak için insanı gibi gidip bakman görmen lazım..

0|0
    0|0
  • BENDE İSTANBULDA OKUYORUM DEDİKLERİ DOĞRU BELLİ Bİ MEKAN DIŞINDA GÜZEL ŞEHİR DEĞİL COK FAZLA GECE KONDUSU VAR COK FAZLA KALABALIĞI VAR COK FAZLA TACİZCİSİ VAR COK FAZLA TİNERCİSİ , SERSERİSİ VAR HEMEN OKULUM BİTSİN VE İSTANBULDAN GİTMEK İSTİYORUM ... HERKEZİN KENDİFİKRİ TABİ SEVEN VAR İSTANBULU SEVMEYEN AMA BEN SEVMİYORUM

0|0
    0|0
Yükleniyor...