İzmirliler buradamı?

Bu gece izmire gidiyorum ve ilk defa gittiğim için hiçbiryerini bilmiyorum. Otogardan araç kiralayıp Önce Foça ardındanda Konak'a (üçkuyular'a) geçicem. Oraları bilen varmıdır. Bana yardımcı olabilirmisiniz. Nerde kalırım ne yer ne içerim. Kordonuda merak ediyorum, nasıl giderim neler yapabilirim orda :) Help me lütfen

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Otobüsten indikten sonra garajın sonuna doğru ilerlediğinde Foça minibüslerini görürsün, onlara bin. Foça'dan Konak'a gelmek için muhakkak bir araç bulursun zaten araç kiralamana hiç gerek yok. Basmane (Fuar) de her kesime uygun otel bulabilirsin. Karşıyaka'da karnını doyurabileceğin yerler çoğunlukta hem de gezmiş olursun. Kordon zaten kendiliğinden çıkar önüne sahil boyu yürüdüğünde. :)

0|1
    0|0
    • Gemiye servise geldiğim için servis çantamda olacak , o nedenle araç kiralamak daha uygun benim için. Birde fırsat bulursam gidip yüzmek istiyorum nereye gidebilirim acaba.

• Malesef. :)

• ama sende hiç yardımcı olmuyorsun :) ne yapıcam ben tek başıma orda.. Nasıl izmirlisin sen yaa..

Kızlar Ne Diyor 1

• izmirde otel çok otelde kalabilirsin ve araç kiralamana gerek yok minibüsler var İzmir menemenide gezmeni tavsiye ederim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Otel olarak basmane tarafini tavsiye etmem ha gece eğlenmek istiyor diyorsan basmanede kal otel de gece yorganda veriyorlar bilmem anladin mi ;-D

0|1
    0|0
  • İzmir'e gel de hocam gerisi kolay İzmir can'dır aç açıkta kalmazsın sıkıntı yapma adım başı otel restoran.. insanı cahil değildir en azından yardımcı olur no problm :)

0|1
    0|0
  • inciraltı, karşıyaka, çeşme, urla, seferihisar , konak, alsancak akşamları yaşa...

0|1
    0|0
  • kanks İzmir konak biraz kazıktır bütçe konusunda birşeyler söylersen yardımcı olabilirim sana

0|1
    0|0
  • foça dan İzmir otogara dolmuşlar var yol 1 saat 30 dk felan sürüyor konaktan 3-5 bileti ya da kentkart al 5 dk da bir konağa otobüs kalkıyor... izmirde de otelde kalcaksan ucuz oteller var konak saray otel agora saray otel gibi 2 yıldızlı nezih...

0|0
    0|0
Yükleniyor...