TATIL-AVSA-TAVSIYE ISTIYORUM?

arkadaşlar avşaya gitmeyi düşünüyorum birkaç günlüğüne önerisi olan yerle ilgili ya da olumsuz fikri olan?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• bok gibi bir deniz. vıcık vıcık kalabalık. sezon kısa olduğu için her tuttuğuna geçirmeyi ticari strateji haline getirmiş ahlaksız bir esnaf, barzolar, apaçiler, komançiler, mohikanların cirit attığı bir sahil. iğrenç yazlık diskoları ve daima bir sezon önceki müzikleri çalan teneke DJ leri. saymakla bitmez bu beldemizin güzellikleri. deniz otobüsüyle gö. tün koltuğa yapışarak 4 saatte gidiyorsun. bunun yerine istanbula otobüsle 3 saat uzaklıktaki karasuya gitmeni öneririm. tenha sahil, kimsenin seni rahatsız etmeyeceği bir aile ortamı, pırıl pırıl çarşaf gibi bir deniz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• çok berbat kalitesiz insanların dolduğu biyer sakın gitme

0|0
    0|0
  • durumunu bilsem önerim olurdu. freemisin veya nasıl bir tatil seni ruhen bedenen rahatlatır kişiyi tanımadan tavsiye olmaz ki. vatanımız bir cennet ama ihtyaçlara göre gitmelisin. kendini resetleyip format atacak yeni bir sayfa açıcak olsan gizli kullanıcı olmasan önerimi gönderirdim, başarı ve kariyer için bu şart ve bilmem gerekir

0|0
    0|0
  • ben her yıl avşaya gidiyorum sadece bu yıl gitmedim. çok güzel bir yer barzolar yok aile adası gibi kafan rahat olur

0|0
    0|0
  • Aile için çok öneremeyeceğim.. Ama arkadaş gurubuyla filan iyi gider.

0|0
    0|0
  • Saroz körfezinde 2 gün doğa kampı yaptım. 10metre derinlikteki suyun dibini ve balıkları görebiliyorsun, ıssız koyları ile dolu ve mükemmel.
    Çekildiğim bir çok fotoğraf var istersen gönderirim.
    Şiddetle tavsiye ederim. :)

0|0
    0|0
  • avşa harika bir yer arkadaşım tamamiyle nezih bir yer abaza barzo yok rahat rahat tatilini yaparsın... turlara katılmanıda şiddetle tavsiye ederim kanks :)

0|0
    0|0
  • Erdeğe git.

0|0
    0|0
  • gidebilirsin gayet güzel bir yer ama heryer dolu diyebiliyorum kiralik ev tutmanızı öneririm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ayy gitme ben pisman oldum

0|0
    0|0
  • Çok güZel yer kafa dinlersin

0|0
    0|0
Yükleniyor...