Türk dizilerine tahammül edemeyenlerden misiniz?

(Benim gibi)Türk dizilerine tahammülüm yok. Çok yavaşlar, hiçbir şey olmuyor, korkunç bence. Türk dizilerinin bazıları Dallas’ın ve diğer avrupadaki dizilerin kopyası, bütün kötüler ve iyiler klişe.. Farklı bir alternatif yok, hollywood veya avrupa sineması çekiyor diziler dünyada tutuluyor hoop bir benzerini bizimkiler çekiyor.

0|0
16|11

En İyi Kız Görüşü

• Abi 3 saatlik dizi mi olur ya koyacaksın 40 dk 50 dk azcık kadroyu iyileştirsen azcık eenaryo güzel olsa azcıkda mekan azcık... yok abi türk dizilerinden bir bok olmuyormuş :D

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

Erkekler Ne Diyor 11

• klipleri bile cok benziyor onlarinkine herseyimiz özenti:))
    ancak su dizi bölümleri süresi ve bir sezonda otuz kirk bölüm yapmak nedir abi ya:)

0|1
    0|0
  • binde bir tane iyisi çıkabiliyor. Tadında bırakana sıkmayan. Örnek

7 Numara
    İkinci Bahar

Bunların dışında tadında bırakan görmedim. 7 Numara'nın tadına doyamadık gerçi ama :)

0|1
    0|0
  • Ben de Amerikan dizilerini Türk dizilerinden daha fazla izliyorum da Türk dizilerine laf atmaya gerek yok... Kardeş Payı gibi özgün yapımlar çıkıyor illaki, bir zamanlar Avrupa Yakası'nı hiç kaçırmazdım yani mesela.

Ama çoğunlukla kalitesiz yapımlar çıkardığımız doğrudur...

0|0
    0|0
  • boş zamanları dizi film izleyerek geçiririm bir çok yabancı diziyi izledim ve izliyorum tüm Türk dizilerini konuya katmak saçmalık olur bizimkilerin de çok kaliteli dizileri var eskiler bilir 7 numarayı izleyip de gülmedim diyen yalan söyler

0|0
    0|0
  • izlemiyorum televizyon artık

0|0
    0|0
  • Ezel ve L&M bu dizilerin dışında tutulmalı.

0|0
    0|0
  • Afyonkarahisarlaştırmadıklarımızdanmısınız?

0|0
    0|0
  • Leyla ile Mecnun dışında bir numaraları yok Türk dizilerinin.
    Cennet Mahallesi efsane o ayrı :D

0|0
    0|0
  • çok küfrediyorum

0|0
    0|0
  • ıyyyy hiç sorma yapsalar hiç yoktan bir spartacus gbi bişe zoruma gitmez mk

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0