Çok teşekkürler KS sayende aydınlandım?

Kızları tanımamı sağladın be KS
O havalı duruslarının altında asında ne kadar ezik olduklarını anladım
Ne kadar güzel olurlarsa olsun hiç bir kıza gereğinden fazla değer verilmemesi gerektiğini anladım
Gidene üzülmemeyi her dakika daha iyisiyle tanısabileceğimi anladım
Pohpohlamalarla hemcinslerimin asılmalarıyla kendilerii bir b. k zanneden kızların aslında ne kadar yalnız olduklarını anladım
En zekisinin bile günün 23 saati benden daha aptal olduğunu anladım

daha neler neler
peki siz neler öğrendiniz bu siteden

Güncellemeler:
kızlar ayıp ama sizde aynı şeyleri soylüyosunuz erkeğin biri dile getirince taşlamaya kalkıyosunuz dürüst olun dürüst

0|0
114

En İyi Erkek Görüşü

• Ne bekliyordun ki?

Bu yazdıklarını bilerek üye olmuştum bu siteye. Reel neyse, sanalda da onu göreceğimi bilerek. Reelde gizlenenlerin sanalda daha kolay yansıtılacağını da bilerek...

Arkadaş bulmaya gelmedim tabii, sadece en kolay yoldan gözleyecektim karşı cinsi. Ne düşünürler, neye kafa yorarlar, ne severler falan filan... Ve 2 yıl boyunca, yazılıp çizilenlere baktığımda, bu kadar yozluğun yaratılması için ekstradan bir eğitim verilmesi gerektiği sonucuna vardım. "Niye benim yakınlarım böyle tipler değil?" diye çok düşünmedim değil.

Burada kendisini "ilişki uzmanı", "Paris asilzadesi", "işkadını" ilan eden bir kız vardı. Daha ilk gün, bana mesaj attığı ilk gün onun 17 yaşında bir çocuk olduğunu anlamıştım. "17 yaşındayım diye beni küçümseme" derdi. "Olgunum, akranlarımla anlaşamıyorum" derdi. Yaşı büyüklere kendisini kabullendirmek için acayip bir çabası vardı. Geçmesi gereken yolları çoktan geçtiğini sanırdı. Yaşını 24 gösterirdi. Taksim'de sabahlayan sorunlu ergen kızdı alt tarafı. Üzülürdüm o kıza. Hiçbir zaman da endişelerimi anlamadı zaten, derdi sadece gezip tozmaktı, meslek sahibi erkeklerle gönül eğlendirmekti. O hayat tarzı, onu nereye sürükler, hiç sorgulamazdı. "Zamanla düzeleceğim" derdi, halbuki daha daha batardı çamura...

2 kişiyi daha yazabilirim ama sığmaz açıkçası. Özetle, bu tarz sitelerde "popüler" olmaya çalışan kızlar hakkında karmakarışık düşünceler içindeyim. Bir tarafımda acıma duygusu var, bir tarafımda da alay etme duygusu...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 11

• sen çok yanlış anlamışsın.

0|0
    0|0
  • sanalda herkes sahtedir olaylar kişiler ya olmak istediğidir ya sakladığıdır. buradan bi' şey öğrenemezsin.

0|0
    0|0
  • Şoförün aniden camı açabileceğini anladım

0|0
    0|0
  • Evet gidene üzülme, evet kimseye fazla değer verme ama tüm kızları aptal, gereksiz duyman çok yanlış.
    Aralarında bazıları öyle olabilir ama bütün kızlar için genelleme yapamazsın.

0|0
    0|0
  • Her kız farklıdır kişilikler karakterler farklıdır bir tutmamalısın

0|0
    0|0
  • Eyvah eyvah sen olayı çok yanlış anlamışsın kardeş

0|0
    0|0
  • Erkeklerin cok igrenc olruklarini ogrendim..
    Kimseye guvenmemeyi..

0|0
    0|0
  • Yazık yaa.

0|0
    0|0
  • Herkesle bir tutma. Herkes ayrıdır !

0|0
    0|0
  • burada bir sürü yalancı kötü pislik erkekler var.. şimdi bütün erkekleri aynı keseyemi koyalım ne dersin

0|0
    0|0
  • değer vermede güzelliği kıstas alırsan daha çok darbe alırsın sen

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Güzellerin dışı seni yakar içi beni yakar. Alayı fason adamım. Hanım hanımcık kadınlar karantina altında.

0|0
    0|1
  • karşı cinsinde tuvalete gittiğini

0|0
    0|0
  • Aynen kanka yazmaya üsendigim seyleri yazmissin kizlarin pislikliklerini ögrendik. Mide bulandiricilar

0|0
    0|0
Yükleniyor...