Oyunculuk yönümü nasıl geliştirebilirim?

Lütfen gerçekten ciddi olan üyeler cevap yazsınlar, mimikleri ve özgüveni arttırıcı çalışma olarak ne önerebilirsiniz? Şimdiden teşekkürler :)

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Mimiklerini gelsitirmek icin gercekden yasa oyunu kendini kaptir inandir bu yuzden cogu kaliteli oyuncuda ilerde cift kisilik gibi durumlar gozukur ama oz guven hakkinda da bisiy diyemem tiyatro oyunculuguyla mi yoksa dizi sinema oyunculugu ile mi ilgileniyorsun

1|0
    0|0
    • Açıkçası sinema-dizi oyunculuğu çünkü tiyatro bana daha anlık ve riskli geliyor, içimde böyle bir heves ateş var sanki oyunculuk konusunda. O nedenle çok heyecanlanıyorum

• :D yok sonucu düşününce özgüven yerine geliyor

• Gelsin tabi ki :D

Erkekler Ne Diyor 5

• Conservatuarda okumuyorsan sıkıntılı olur ancak yakında tiyatro seçmeleri başlar şansını dene bide evde tek başınayken piyes rollerini canlandırmaya çalış.

1|0
    0|0
  • Bu işlerle uğraşıyorum mesaj at istersen. Kurslar var ağlamayi bile öğreniyorsun.

1|0
    0|0
    • Teşekkürler ilgin için ama mesela ayna karşısında çalışmayı öneriyorlar, bu işlerle de uğraşıyorsun sen ne önerebilirsin bana kurstan önce?

• Çok teşekkürler :)

• Bana mesaj atabilirmksiniz

• kişisel gelişim kıtapları okumalısın.

1|0
    0|0
    • Önerebileceğiniz yazar ya da kitap var mı?

• Ahaha :D hayırlısı :D

• hayırlısı deyıp geçiştirme unutmayacaksın benı :)

• seminerlere katılmak kesin çözüm değil ama faydalı olur

0|0
    0|0
  • Ahmet kurali izle ^^

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben kursuna gitmistim bir tekerleme veriyolar bunu telasli mutlu korkmus kararsiz vs, l. Degisik ruh hallerini venimseyerek karsinda biri varmis gibi anlatiyosun bu cok etkili bence dene :)

1|0
    0|0
  • Eğitim alarak beybi

0|0
    0|0
Yükleniyor...