Tupac Shakur vs. Biggie?

İkisi de benim gözümde tam anlamıyla rap god bence. Sizce hangisi daha iyi oylayın gencler

• Tupac
    A seç
  • Biggie
    B seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
213

En İyi Erkek Görüşü

• "Bence okullarda uyuşturucu dersi olmalı, ırkçılık hakkında ders olmalı, polis vahşeti hakkında ders olmalı, neden insanların aç kaldığı hakkında dersler olmalı ama yok.. Onun yerine beden eğitimi var, hadi voleybol oynamayı öğrenelim..." / 2PAC

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• pac olmasaydı smallz bu kadar büyüyemezdi. Doğuyla batıyı ayıran onlar oldu ve böylece neredeyse eşit sayıda sevenleri var

1|0
    0|0
    • Aynen öyle

• ben dinlemeye başladığımda vurulmuştu pac. Ardından da biggie.. O zamanlar tabi dış medyayı bu kadar takip edemiyoduk ama duymuştuk bir şekilde :) sonrasında runnin' düetini piyasaya sürerek bir sürü soru işareti oluşturmuşlardı :) beat lerin üzerine sesleri yerleştirdiler vs..

• Biggienin sesi cok iyi kulaga hoş geliyor
    2pac hem söz hem ses olarak bana daha güzel ya
    bir de ilimunati karşıtı ölümle ilgili sözleri ipuçları çok güZel

1|0
    0|0
    • Biggienin sesi ve peltek olması hoşuma gidiyor nedense :D bir de freestyleda çok iyi

• 2pac idölüm ya
      Anlam ve manası da önemlli
      2pacin hayati beni daha cok etkiledi mesela

• tabiki 2pac nasilki mj pop`un kiraliysa 2pac da rap`in kirali biggie de kimmis ancak 2pac sarkilarinda kufur malzemesi

1|0
    0|0
  • 2 Pac Amaru Shakur ! Tek geçerim.

1|0
    0|0
  • nedir ne degildir bilgim bile yok

1|0
    0|0
  • 2pac tabiki bunu başka yerde sorma gülerler :D

1|0
    0|0
  • Tupac

1|0
    0|0
  • Kesinlikte tupac müzik kalitesi müthiş şarkılarının rap fazla dinlemem ama youtube da bazı videolara fon müziği yapmışlar bende merak ettim kim diye İnsan yerinde duramıyor dinlerken

0|0
    0|0
  • KANYE WEST VE DRAKE

0|0
    0|0
    • Kanye west rap degil r&b yapiyor bu bir ikincisi drake kalitesizin teki ki piyasa icin popcularla duet yapıyor ++ 2pac olmasa kanye west bir bok olamazdı ve + bunlarin soruyla ne alakasi var

• Ahaha biggieyle eminemi karsilastir anca paklar tabi Tupac :)

0|0
    0|0
    • Biggie ve tupac west coast yaptığı için kıyasladım kaliteden degil yani

• benim gözümde her zaman 2PAC !

0|0
    0|0
  • C şıkkı yok ama :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 2pac

0|0