İsmail YK Kemerleri Bağlayın?

İsmail YK 2 milyonlk sayfasında çok mutluyum inanın çok kalitelı hiç duymadıgınız soundlarla şarkılar yaptım klipler çekildi tatilden sonra kemerleri bağlayın bomba gibi geliyor dedi. ne düşnüyorsunuz

Güncellemeler:
Dediği bir söz vardır ; İsmail YK Diyorki ; Beni Dinliyorlar. Seviyorlar Biliyorum. Ancak Vasıflarımdan Utanıyorlar Nasıl Professiyonel Birisi Oldugumu Biliyorlar Fakat Benden Utanıyorlar. Herbirinde Özentilik Var Dışarıda Dinlemem Ama eve gelince deli gibi beni dinliyorlar. tutamayacaklar artık beni çünkü hepsinin ağzını kapatacam demiştir

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Adamın şarkıları güzel be :)

0|0
    0|0
    • slowların kralı dır bomba gibi geliyor ve irem derici filan son 1 aylarını yaşasın sanat dünyasında 2 yıldır sessizdi ismail yk 2 damar düet çıkardı heryerde çaldı ismail yk çok para harcadı bütün emeğini koydu

• eic için teşekkürler merakla bekliyorum :)

Kızlar Ne Diyor 5

• amaann yandık desene. artık Tem'de gümbür gümbür çalar.

0|0
    0|0
    • heryerde çalacak ismail yk akımı geliyor oralarda çalıyormu hergün ankarada gümbür gümbür çalıyor

• Nerelerde diye düşünüyodum. Ama dinlemem

0|0
    0|0
    • Dinlersin kardeşim bu sefer 2 senedir hereksin eleştirilerini herkesin yorumlaını okudu 23 entürman yeteneği ile yıkacak ortalıgı dinlersin

• Lütfen beni yanlış anlama dalga geçmek için sormuyorum, İsmail YK dinlemekten neden keyif alıyorsun, tarzı şarkı sözleri hoşuna mı gidiyor?

0|0
    0|0
    • evet kardeşim evet ablacım slow şarkıları mükemmel tüm aşıklar cok dinler sever ancak bu adamda albü msatmak ve duylmak için bu şarkıları yaptı dinlediğni sanatçıların hadisenin çokmu anlamlı sarkısı var smail yk eğlenmelik eğlenceli şarkılar yapıyor ve seviliyor yapamyın 34 enstürman çalabilen tek sanatcı herkesi müzik bilgisiyle solda bırakır artık sadece slow ve rock yapacak

• Anladım...

• bomba gibi herif, beklemekteyiz

0|0
    0|0
  • Yine mi sen ya.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bende bende beklemedeyimde nikin çok dikkatimi çekti tabi cinsiyet ortaya karışık galiba

0|0
    0|0
  • Açıkçası ben şarkılarını dinlemiyorum, ilgi alanıma girmiyor. Fakat sanatçılığına laf edenin de alnını karışlarım. Sizde onun gibi 10 çeşit müzik aleti çalın, yaptıklarını yapın eyvallah derim.

0|0
    0|0
    • 34 enstrümanı sitari bile profca çalıyor kardeşim zaten irem derci hadise sinan akçıl son günlerini popülerliklerini yaşasaın en geç ekimde bitecek hepsi çnkü yk akımı tekrardan başlıcak bambaska gelcek ama slow şarkılar can alıcı slow ve rock yapacak hep

• 34 ya ne demek say desen valalhi sayamayız artık dinlersin yeni şarkılarla çok olgunlasmıs herkes dinliyor gizli gizli ama söylemiyorlar ismail yk da diyor çok hayranım va ama bunların yarısı gizli dinliyor dedi bomba gibi geliyor irem derici hadise demet akalın falan bitecek yk geldiğinde çok iyi reklam yapacak onlar albü msatamazken yk albüm rekoru kırıyordu

• İnşallah diyelim kardeşim:)

• yıkacak ortalıgı valalhi artık ismail yk geliyr

0|0
    0|0
  • slow değil ya hareketli bomba boma. com gibi bişeyler yapsın

0|0
    0|0
    • Zaten mükemmel bir rock klipl e geliyr çok para harcadı klibe benim diyen çekemez inan klibi kardeşim herkes seviyor ama belli etmiyor ismail yknın bir sözü vardır vasıflarımdan utanıyorlar herbirinde özentilik var dinliyorlar amaa gizli dinliyorlar beni diye

• abi onu bunu bilmem çocukluğumdan beri dinliyomrum her yaptığı şarkı patlıyo

• aynen tkaip et faceden twitterdan açıklama yaptı bunu işte bekleyin çok mutluyum ama tatilden sonra kemerleri bağalyın bomba gibi geliyorum dedi ismail yk yla alay ederler tabi dinliyorlar seviyorlar ama hava için alay ederler ama hadisenin irem dericinin yaptıgı şarkılara laf etmezler

• İsmail yk severim son defa kaseti çıktığından beri dinlerim halen de dinliyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...