BİLGİSAYAR KULLANAN HERKES BURAYAAA LÜTFENN?

Bilgisayarımı cok kullanmaya basladım ve ısındı. Windows 8di fakat 8.1e yükselttim kasılmaya başlıyor donuyor masaüstündekiler kayıp pc durumunu gösteren bir program söyler misiniz? Örn: Pc durumu kötü.

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• 8.1 hatalı bir surum zaten kasintilar ve donmalar olabilir. Bircok kullandığınız programlari kulanamaya bilir hata alabilirsiniz özellikle internette gezintilerde sikinti yaratir. 8.0 i geri yuklerseniz sorununuz çözülecektir.

0|0
    0|0
    • öyle bir şey yok ilk günden kullanırım her çey iyiş sadece Cach leri temizlemek lazım tarayıcının Cach ini ve Temp klasörünü:
      C:\Users\THETHI~1\AppData\Local\Temp
      C:\Users\THETHI~1\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Cache
      C:\Users\THETHI~1\AppData\Local\Mozilla\Firefox\Profiles\6g0fogez. default\Cache

• Senin soylediklerin cach lari temizlemek pc yi be kendini kandirmaktan baska birsey degil

Erkekler Ne Diyor 9

• Allah allah ha 8 ha 8.1 kankaaa

0|0
    0|0
  • Bilgisayarına profesyonel bir bakım yaptırt. Özellikle laptop ise fan temizliği muhakka olmalı.

0|0
    0|0
  • eğer sistem özellkileriniz biliyorsanız yardımıcı olabilirim sistem özellikleriniz düşük ise kasma yaplabilir eğer sisteim özelliklerine nasıl bakılcak bilmiyorsanız bilgisayarım a sağ tıklayıp özelliklere basın orda yazar

0|0
    0|0
    • Yardımcı olursanız çok sevinirim. Mesaj attim

• bnde wındows 8 kullanıcıyım snn yasadıgın olayı yasadım pc ayarlarına gır onemlı dosyalarını flaşa at ve pc yenıden yükle ve 8.1 yükleme sakın düşmanım olsa tavsıye etmem

0|0
    0|0
  • en iyisi sen Advanced Systems Care programını indir və kur sonra da tüm seçimleri seç ve onarla kutusunu da seç ve tarama yap

0|0
    0|0
  • format at geçer

0|0
    0|0
  • Advanced System care 7.4

0|0
    0|0
  • Advanced System care 6. Güzel bir pc bakım programı

0|0
    0|0
  • üzerine su koy kaynasın bari :D

0|0
    0|0
    • Şuanki sıcaklığıyla olabilir :D

• belki sana fazla geliyordur ısı bir görelim sayısal olarak... belki korkulacak birşey yoktur. bir bak kaç derece olduğunu söyle ona göre tavsiye veririm

• Gerek yok zaten bilgisayarın mentesesi kırıldı artık masaustunu daha cok kullanırım ısınmaz :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...