Meyve sebze davasi :)?

Karpuz bir meyve ise kabak neden sepzedir ikisininde yetişme sekli ayni :)

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• bence sebze ile meyvelerin farkı yetistirilme sekli ile degil çig ya da pişirilerek tüketilmesi ile alakalı diye düsündüm ben yoksa düsünmesem mi bilemedim :)

0|0
    0|0
    • Ne alaka salataligi pisirerekmi yiyorsun sen yoksa:)

• bir sene mi valla o kadar burada kalır mıyım bilmiyorum tamam söyleme google dan arastırırım bende bilmemek ayıp degil arastırıp ögrenmemek ayıp dimi :))

• İnan bulacagini zannetmiyorum bizde o devrelerden geçtik hem cevabini burada vermem simdilik ozelden verim cevabi tamam sir olarak sakla bunu:)

• ee domateste meyve nolcak şimdi:)

1|0
    0|0
    • Seneye devrediyormu elma gibi armut gibi senin dediğine gore biber de meyve patlicanda meyve :)

• Bizim koyumuz büyük degilki küçük ve şirin bir köy göçten dolayı her gecen gün sahada kuculuyor:)

• allahım yarebbim:)

• ben tuzlulara sebze diyorum iste ya :)

0|0
    0|0
    • Daha mantikli cevaplar bekliyorum seker pancarı havuç meyvemi ozaman :)

• soyle diyeyim o zaman hersey meyve. bir bitkinin agacin tomurcugu ciktiginda mevye vermis denir. pisirilip yemek yapilabilinenlere sebze denir daha sonra dan

• Senin dediğine gore domates hem meyve hem de sebze domates te domurcuk aciyor salatalikta bu soru çok basit ama çokta zor bir soru ziraat mühendisleri ile tartistigimiz bir soru bu onlardan bile net bir cevap alamadim ne yazikki:)

• Elma ile armut bir mi canım :p

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...