Artık görmekten sıkıldığınız programlar var mı?

Artık görmekten sıkılıp da yeter artık bitsin bu çile dediğiniz programlar neler?

Mesela ben bugün ne giysem ve türevlerinden, adını feriha koydum, fatmagülün suçu ne ve saba tümerden inanılmaz derecede sıkılmış durumdayım bu aralarki tek favorim şebeke isimli program..

Güncellemeler:
bahsettiğim programların hiçbirini izlemiyorum hatta neredeyse tv hiç izlemiyorum diyebilirm ama annemle kardeşimin izlediklerinden ister istemez nasipleniyorum sesi bile boğuyo resmen : /

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• bilimum izdivaç programları, içinde acun ılıcalı'nın olduğu her şey, gerzek haber ve tartışma programları.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• çok fazla

0|0
    0|0
  • bence tvlerde sıradan insanları koysalar farklılık olur mesale sokaktan bi adamı bulup ona magazi programı sundursunlar veya ne bilim sokakta her çevirdiği insanlara şarkı söyletsinler hergün farklı bişi görmüş oluruz hı bu arada kurtlar vadisinden sıkıldım izdivaç haber kanallarında mehmet ali birand ve ali kırcadan bile sıkıldım yeter artık genç yüzler olsun ben çok güzel haber sunarım ses tonumda gayet güzel :D

0|0
    0|0
  • Bu saba tümer dediğin şahıs iyi ce kıl etti zatende bide bu milletin problemlerini ortalığa döken programlar her sabah içimi bayıyor artık yavv.Ben fox ta fatih portakalı tercih ederim sabahları.Sanırım ülkede böyle spiker kalmamıştır...

0|0
    0|0
  • fatmagulun sucu ne ya soylesinler de bitsin bu dizi hiç izlemedeim hala tisiniom yahuu :(

0|0
    0|0
    • onu bihter sanmışlar :(

• çiçeğin adı akasya olmuş

• hadi canım gerçekten mi :) yok arkadaş tv izlemek ıq de dusurur daha kotu şeylerde yapar dikkat etmek lazım

• Autocad

0|0
    0|0
  • bütün yerli diziler...

1|0
    0|0
    • öbgz bile sıktı artık haklısın

• taklit yapmasınlar hacı yaratıcı olsunlar örf adetlerimizi yansıtsınlar iyi niyetli programlar izleyelim heryerim subliminal mesaj oldu anasını satim

• elbette ama en azından diye öneriyorum...

• Tv kullanmıyorum ...

0|0
    0|0
  • fatmagülün bu hafta final bölümü sanırım. bebeğini görmelisin.

0|0
    0|0
    • evet sonunda bitiyo şükür o bebek beni ilgilendirmiyo kapağını buldu zaten ilerde kenanla bebeklerini görürüz artık

• Gormek istedigim program kalmadi.biraz cnbc-e biraz survivor azcik pis 7li o kadar.

0|0
    0|0
    • arada bloombergde kelime oyunu izlerim bide şebeke başka yok :/

• Bizde normal anten var malesef canak olsa akilli tv den baska bir kanal izlemem.

• izlediğim programlar haricinde tv izlemiyorum.

0|0
    0|0
  • tv kullanmadığım için göremiyorum :)

0|0
    0|0
  • evliilk programları, survivor vb

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Esra erol

2|1
    0|0
    • kesinlikle

• Kimdi o jurinin ismi ıvana sert mi ne kıl oluyorum ya amann :/ ne tv ymiş eski tadını yollasınlar başka bişey istemiyom:/

• hehe kasım kasım kasılıyo kadın :)

• akasya durağı

3|1
    0|0
  • Evlilik programları, Acun'un programları ve Yemekeyiz, Şefler yarışıyor vs gibi tüm programlardan sıkıldım! Hatta sıkılmanın ötesine geçtim daraldım, bunaldım, bıktım!

0|0
    0|0
    • küçükken rahmetli dedem haberleri açınca çok sıkılırdım şimdi o doğru müziksiz ve ajitasyonsuz haberlere hasret kaldım..

• böyle dedin de aklıma geldi, müge anlı ve onun türevi programlardan da çok sıkıldım. Hayır hiç anlamıyorum bi insan zaten niye sabah sabah gözünü açar açmaz kızım kaçtı oğlum beni kesti gibi şeyleri izleyip kendine böyle bi eziyet çektirsin ki.

• acun bitirdin beni acun

1|0
    0|0
  • sebekeee :D bayıldım ya bayıldımm :D

0|0
    0|0
    • hele yiğit bitirdi beni :D iki kere izledim iki kere krize girdim :)

• hayır ilk bölümdü youtubedan aç izle mutlaka süper bi şey:)

• peki izlerim :)

• Hepsi.. izlemiyorum ama bir yere misafirliğe gidince açıyorlar izliyorlar. Sinirim bozuluyor.

0|0
    0|0
  • işlerina baksınlar , görmüyorum ki.

0|0
    0|0
  • tv ye hiç bakmıyorum

0|0
    0|0
    • bende neredeyse hiç bakmıyorum ama annemin kardeşimin izlediklerinden ister istemez nasipleniyorum sesi bile boğuyo resmen beni

Yükleniyor...