Survivor Begüm'ün arabayı kazanma olayı hakkında ne düşünüyorsunuz ? :D

Survivor Begüm'ün arabayı kazanması hakkında ne düşünüyorsunuz.ne itici bi kız ya.Anıl kazansaydı keşke.. hani o olmasa ben alsaydım :(

Güncellemeler:
tamam soru sormaktan soguttunuz beni bazılarınız.yine bin pişman oldum.arkadas kötü yorum yapacaksanız bile asırıya kacacak seyler yazmayın.kırıcı olmaya gercekten gerek yok.sagolun.bu sorununda silinmesi cok guzel olur.

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Niye iticiymiş? En beğendiğim yarışmacı.. helal olsun ona.

1|0
    1|0
  • tanıdıgım 30 yıldır çalışıp altına 1 araba çekme hayali kuran yüzlerce adamvar onlar köpekgibi çalışıp araba digil 1 kırık ine alamaması ve kızın 10 soruluk arabası tamamen .D haksızlık ama hasan alsa idi da iyi olurdu :D

1|0
    0|0
  • arabayı boş ver. iyidir kötüdür bilmem ama bahsettiğin kişiye çok sinir oluyorum. vıcık vıcık hareketleri var

1|0
    1|0
  • şaka gibi

0|0
    1|0
  • helal olsun kazandıysa saygı duymak lazım tamam sevmeyebiliriz önce saygı tamam siz araba kazanamadınız o kazandı tamam saygı yine saygı

0|0
    0|0
  • ne kadar bos beles seylerı ızlıyorsunuz demek ıstıyorum izninizle

0|0
    0|0
  • Özellikle begüme verilmek amacıyla yapılan bir oyun değil miydi zaten ?

0|0
    0|0
    • tabiikide hayır.ama işte kazandı.küçük ve basit bi oyunla..

• napiyim tartısalımmı ?

• böyle saçma bir konu yüzünden mi , kesinlikle hayır.

• hiç sevmıyorum bende anıl alsaydı keske arabayada hıc yakısmadı :(

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• nasil kazanmis o arabayi dangalak:D

1|0
    1|0
  • Ben Begümcüyümm... izmir ksklı nede olsa benim gibi:)

2|0
    0|0
    • ovv bir ksk'li daha <3

• aynen. ne istiyolar kızdan anlamıyorum İzmirlilere karşı hep bi kıskançlık :D

• bi kıskanclık değil.bi kere izmirin bütün kızları cok guzel.ben izmirli oldugunuda bılmıodum .. :) sevmiyorum.kızı cekememezlik yokki.ne yapsında kıskanayım.herkes herkesi sevmek zorun da degıl ama..

• Keşke lisedeyken kanki olsaymısım kızla amk, şu anda ağlayarak yazıyorum. :'(

0|0
    0|0
Yükleniyor...