Kına Sonrası eve dönüş?

Merhabalar Benim sorum kızlara bu yöndeki fikirleriniz nedir ,
Şimdi benim düğünüm 8 eylül de nişanlım erzurumda benim evimde İstanbul'da , biz kınaya arabamız la gidecegiz, dönüştede kızı alıp gelmemiz gerekiyor ancak nişanlım ayaklarım agrıyor diyor, bn arabayla o kadar saat ayaklarımı uzatamadan oturusam canım çok yanar diyor, annemle konuyu paylaştım, öyle şey mi olur diyor ozaman kız kendi başına ucaga binsin gelsin biz niye kınaya gidiyoruz ki diyor. şimdi ben ne yapacagım ?

0|0
14|3

En İyi Kız Görüşü

• Siz yine arabayla gidin kınanızı yapın. Sen gelin hanımla birlikte uçağa bin. Annenleri de ailenin gençlerinden birisi getirsin. Kız zaten düğün stresi yaşıyor bir de annenin söylediklerine üzülmesin. Belki de gerçekten rahatsızdır, iyice bozmayın sağlığını.

0|0
    0|0
    • benimle uçakla dönüşüm söz konusu degil di , bunu nasıl izah edecegim..

• maddi olarak beni çok zorda zora soktu, herşey bir kez olacak diye, düğüne az zaaman kaldı, kendi dertlerimden de geçtim, sanki herşey koca bir yalan mi gibi.

• Evlilikte muhakkak beklentiler olur, herkes bir şeyler bekler. Ancak bu beklentiler tarafların durumlarına göre şekillenir. Aylık 500 alan birisinden kalkıp 5 bin liralık gerdanlık beklenmez. Yuvayı dişi kuş yapar, erkek sadece destek verir. Ben de evlilik hazırlığı yapıyorum ancak hiçbir zaman abartılı bir istekte bulunmadım. Aksine onun da tutumlu olması için kavga çıkarıyorum. :)

Kızlar Ne Diyor 13

• kesınlıkle kızın ıstedıgını yap annenı ıkna et huzursuzluk cıkmasın de annene boyle gunlerde yapılan seyler unutulmuyor de. yanı kız evlenırken en onemlı gunlerıdır bunlar aklında kalır kendın ıcın bence kızın dedğini yap kendı mutlulugun ıcın :( derdıımmmmm fakat soyle bır durum var sıst erzurum arası deli gıbı mesafe var kız kafayı yemıs heralde :D kız beyınden yoksun kusura bakma. bence kıza guzel bır dılle anlat okadar yolu nasıl geleyım kaza bıle yapabılırım de gonlun razı mı de

0|0
    0|0
    • annem babam ben geri dönecegiz kız ucakla dönecek bu işte bir yanlışlık yok mu sence...

• annen baban bırlıkte donsunler sende kızla sacmalamayın ya annenler cocukmu ıkna et sende bıtıyor ıs kusura bakma

• Kınaya gelseniz Annenler arabayla dönse Siz ikiniz uçakla gitseniz nolur yani
    Kız zaten yorgun olacak Bunlar konuşulacak konular mı annen ne diye karışıyor siz nasıl isterseniz öyle olur

0|0
    0|0
    • kızın uçak biletini aldım, ancak benim, biletimi almadım henüz

• ama ilk günlerden böyle olmaz ki onun seni anlaması lazım tatlı dille söyle bir aaraba geliyoruz boş mu dönsün araba de

• olması gereken senin dedigin gibi ama bunu kıza izah etmek, birde hayır dedigim şeylerde hemen üzülüyor bu nasıl bir şeydir anlamadım gitti ya.

• Olabilir.. sağlık sorunu sonuçta belki cidden ayağı ağrıyordur kızın bence bir çözüm yolu bul, düğün günü de yeterince yorulacak zaten o kadar da nazı oluversin ayrıca.. :)

0|0
    0|0
    • ya naz olsun , da arada herzaöman ki gibi yine ben kaldım.

• :) inşallah şu zamazingolar bitse mutlu olacagım :)

• hayırlısıyla inşalllah :)

• Katlansın azcık kendi düğünü sonuçta daha evlenmeden ble yaparsa evlennce yandın sen geçmiş olsun şimdiden :)

0|0
    0|0
    • ya neler çektim bu ufak kalacak gibi.

• çok zor işler, Allah sonumuzu hayır etsin...

• Amin.. Ama eşin hep üstte olcak gbi

• Kiz olaymis harbiden, annede bir suc yok.

0|0
    0|0
  • olur mu öyle şey yahu sizin gelinde yani o, O

0|0
    0|0
  • bak hele bak bak.. azcık yansın canı nolmuş sanki herhangi bir sağlık sorunumu varki

0|0
    0|0
  • milletteki naza bak be

1|1
    0|0
  • kınaya gidin sonra sen kızla beraber uçakla dön

0|1
    0|0
    • annem babam, _? nasıl olacak, onlar tek mi gidecek

• bence arabayla gitmeyin direk uçakla gidin dönüşte uçakla olsun

• sen ve nişanlın uçakla dönün

0|0
    0|0
  • balık baştan kokar demşler :D

0|0
    0|0
  • Millet ne hassas ya hey Allahim. Ölmez bişey olmaz yapcak bisey yok zaten

0|0
    0|0
  • sey olmuyomu ilk kına ertesi gün düğün ondan sonra kız götürülmüyomu

0|0
    0|0
    • şehirler uzak oldugu için düğün kına arası 1 hafta

• ozamanda senin düğünden sonra götürmen gerek miyomu sonucta daha düyün olmadı

Erkekler Ne Diyor 3

• oha :D benle evlen :D :D

0|0
    0|0
  • kına iğrenç bişey nasıl tahamül ediyorsunuz anlamıyorum

0|0
    0|0
  • vur ağzina tuvalet firçasiyla daha evlenmeden yaptiğina bak ananın yerinde olsam boğarim

0|0
    0|0
Yükleniyor...