Kapat

Arkadaşlar "herkez" değil "Herkes" anlaşıldı mı ?

"herkes" kelimesinin " herkez" diye yazılması beni deli ediyor.. Yalnız yerine yanlız yazılması, yanlış yerine yalnış yazılması değil de bu herkes kelimesinin hatalı yazımı beni zıvanadan çıkarıyor. Soğuyorum o insandan. Bir de mapushane değil de mahpushane yazmıştı bi arkadaş nasıl soğudum bilemezsiniz. Neyse sizi de deli eden bu ve buna benzer şeyler nelerdir ?

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• herkez duymalı bunu o değilde salep dedim sahlep lan dediler sahlep dedim salep lan dediler.melemen dedim menemen lan dediler melemen dedim menemen lan dediler:(((

0|0
    0|0

• Yaa sen uzulmesene :) o konuda ben de muzdaripim :). Melemen bence. Digeri de sahlep bence. :)

• sıkıcı şeyler bunlar ama takıntı yapıyo.meselam ben kırtasiyeyi oktay bilirdim eşşek kadar olana kadar meğersem kırtasiyenin adı oktaymış oktay kırtasiye yazıyo bide cık cık cık

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 13

• doğrudur

0|0
    0|0
  • Tamam hocam

0|0
    0|0
  • İyi bi psikoloğa ihtiyacın olduğunu düşünüyorum bu kadar soru soracak kadar olayı ciddiye aldığın için :))) Bende ne alaka ve saçmalama kelimelerine tav oluyorum biri bana ne alaka ya da saçmalama dediği zaman tekme tokat dalasım geliyor.

0|1
    0|0
  • tedavi ol.

2|0
    0|0
  • zivanadan değil zıvanadan ;) bu da beni deli ediyor ok , soguyorum değil soğuyorum ;) deli oldum şu an

0|0
    0|0
  • mlk1923 bacı: önce sen düzgün nick yaz:D

0|1
    0|0
    • Sag ol :) ozel isim gibi dusundum ben nicki. :) unvan vs.

• efet doqru :D

• 5 tane S yazanlara sinir oluyorum.

0|0
    0|0
  • aynen katılıyorum ben bide xD die gülücük atılmasına kıl oluyorum :)

0|0
    0|0
  • tamam anladim ben

0|0
    0|0
  • '' ı ''harfinin de '' i '' olarak yazılmasından nefret ediyorum anlaşıldı mı.

0|0
    0|0
    • Anlasildi :) bu telefondan kaynaklanan bir durum. Normalde yapmiyorum. Ama kizdirdigim icin cidden uzgunum

• tamam

0|0
    0|0
  • neden bu kadar takılıyorsun ki ...el alışkanlığı olmuş olamaz mı ...

0|0
    0|0
    • Ya olur anliyorum. Ama cidden rahatsiz ediyor. Ossye hazirlanirken soru bankasinda bircok yerde yazim hatasi vardi kitabi parcalamistim. Hadi burayi geciyorum da bir yayinevi nasilyapar bunu

• Yapsa yapsa 1 kere 2 kere 3 kere yapar. 10 kere yapiyorsa ozenmemis demektir ve bu da hem yazarin emegine saygisizlik hem de okuyucuya. Benim fikrim

• öyle tabikide.

• yani bizim burada şiveden ötürü. Herkeş diye telafuz ediliyor. Bu duruma ne diyeceksiin :)

0|0
    0|0
    • Yok bu beni sogutmuyor. Herkez yazimina gicigim sadece ;)

• Neyse herkez farklıdır.

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...