Arkadaşlar "herkez" değil "Herkes" anlaşıldı mı ?

"herkes" kelimesinin " herkez" diye yazılması beni deli ediyor.. Yalnız yerine yanlız yazılması, yanlış yerine yalnış yazılması değil de bu herkes kelimesinin hatalı yazımı beni zıvanadan çıkarıyor. Soğuyorum o insandan. Bir de mapushane değil de mahpushane yazmıştı bi arkadaş nasıl soğudum bilemezsiniz. Neyse sizi de deli eden bu ve buna benzer şeyler nelerdir ?

0|0
714

En İyi Erkek Görüşü

• herkez duymalı bunu o değilde salep dedim sahlep lan dediler sahlep dedim salep lan dediler.melemen dedim menemen lan dediler melemen dedim menemen lan dediler:(((

0|0
    0|0

• Yaa sen uzulmesene :) o konuda ben de muzdaripim :). Melemen bence. Digeri de sahlep bence. :)

• sıkıcı şeyler bunlar ama takıntı yapıyo.meselam ben kırtasiyeyi oktay bilirdim eşşek kadar olana kadar meğersem kırtasiyenin adı oktaymış oktay kırtasiye yazıyo bide cık cık cık

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• doğrudur

0|0
    0|0
  • Tamam hocam

0|0
    0|0
  • İyi bi psikoloğa ihtiyacın olduğunu düşünüyorum bu kadar soru soracak kadar olayı ciddiye aldığın için :))) Bende ne alaka ve saçmalama kelimelerine tav oluyorum biri bana ne alaka ya da saçmalama dediği zaman tekme tokat dalasım geliyor.

0|1
    0|0
  • tedavi ol.

2|0
    0|0
  • zivanadan değil zıvanadan ;) bu da beni deli ediyor ok , soguyorum değil soğuyorum ;) deli oldum şu an

0|0
    0|0
  • mlk1923 bacı: önce sen düzgün nick yaz:D

0|1
    0|0
    • Sag ol :) ozel isim gibi dusundum ben nicki. :) unvan vs.

• efet doqru :D

• 5 tane S yazanlara sinir oluyorum.

0|0
    0|0
  • tamam anladim ben

0|0
    0|0
  • neden bu kadar takılıyorsun ki ...el alışkanlığı olmuş olamaz mı ...

0|0
    0|0
    • Ya olur anliyorum. Ama cidden rahatsiz ediyor. Ossye hazirlanirken soru bankasinda bircok yerde yazim hatasi vardi kitabi parcalamistim. Hadi burayi geciyorum da bir yayinevi nasilyapar bunu

• Yapsa yapsa 1 kere 2 kere 3 kere yapar. 10 kere yapiyorsa ozenmemis demektir ve bu da hem yazarin emegine saygisizlik hem de okuyucuya. Benim fikrim

• öyle tabikide.

• aynen katılıyorum ben bide xD die gülücük atılmasına kıl oluyorum :)

0|0
    0|0
  • '' ı ''harfinin de '' i '' olarak yazılmasından nefret ediyorum anlaşıldı mı.

0|0
    0|0
    • Anlasildi :) bu telefondan kaynaklanan bir durum. Normalde yapmiyorum. Ama kizdirdigim icin cidden uzgunum

• tamam

0|0
    0|0
  • yani bizim burada şiveden ötürü. Herkeş diye telafuz ediliyor. Bu duruma ne diyeceksiin :)

0|0
    0|0
    • Yok bu beni sogutmuyor. Herkez yazimina gicigim sadece ;)

• Neyse herkez farklıdır.

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...