• Sor
  • Bence

Anime çizmeye heveslendim. Nereden ders alabilirim ?

Anime çizimlerine bayadır ilgim var,azıcık ucundan çizebiliyorum ancak daha mükemmel çizmek istiyorum.Bildiğiniz bir resim kursu var mı ? link Çizimim bu,daha iyi olması gerek.Yardımcı olursanız sevinirim.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• En sevdiğim animenin en sevdiğim karakterini çizmişsin yani en sevdiğim anime karakterini. Genel anlamda güzel olmuş ama L'nin çenesi birazcık daha genişti böyle bir çocuksu olmuş gibi. Animelerde önemli olan saçlardır değişik şekillerde karaktere oturtabileceğin yaratıcı biçimde saçlar çizmeye çalış. Çünkü yüzler bildiğin gibi genel anlamda standarttır.

• (:

Erkekler Ne Diyor 6

• çok iyi bence..çok para var

• kitaplar vardı bende anime çizimi hakkında 4-5 tane falan atabilirim istersen

• Melisa, anime çizmeye yönelik bi kurs Türkiye'de yok, onun yerine özel çizim derslerine gitmen gerek onlar sana temeli verir sonrasında kendini geliştirebilirsin, özel çizim dersine gidemem diyorsan halk eğitim merkezlerinin bedava karakalem dersleri var onlara bak, ayrıca nasıl manga çizilir diye bi kitap yayınlanmıştı onu bi internette falan araştır... bide ingilizcen varmı?

• Az çok ingilizcem var.

• Youtube da "how to draw manga" gibi başlıklar altında videolu dersler oluyor onlara da bakmayı dene şahsen ben çok faydalı buluyorum birçok ince ayrıntıdan bahsediyorlar...

• bence gayet iyi bir çizimin var ben çok beğendim doğrusu

• çizimin baya güzel

Kızlar Ne Diyor 4

• istanbul kadıköyde erart çizim kursu var başka başka yerlerdede şubeleri var

• ben 10 yasımda çizmeye baslamıstım snn gibi çiziyodum 16 yasındayım dahada bi gelisti surekli çizim yapıyorum hosuma giden seyleri çiziyorum bide çok manga izliyorum o yuzden çizimleri falan hep aklımda kalıyo.. mesela göz çizimi nasıl yuz şeklini nsl yapmış vs vs.. çizmeye devam ettikce yeni seyler öğreniyorum bazen hatalı şeylerim oluyo hatalarımdan ders çıkararak yeni seyler öğreniyorum .. ÇİZMEYİ BIRAKMA =D 10 yasımda basladığım için su anda çok gelisti çizimim şimdi ne görsem giziyorum ağaç görüyorum çiziyorum :D

• Ara sıra ilham gelince oluyor benim :D

• arkdaşım Selly (selena) dan ;)

• bende bayılıyorum anime çizimlerine <3

Yükleniyor...