Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

En iyi türk rapçiler kimler ?

En iyi türk rapçiler kimler ? sahabe tarzı biliyorsanız ve söylenirseniz sevinirim...

0|0
13|6

En İyi Kız Görüşü

• sahabe değil o yalnız "sehabe" olacak.ya da sahabe diye bir rapçi var ve ben bilmiyorum..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Rap dinlemiyorum birtek Soğuk Küvet şarkısını biliyorum

0|0
    0|0
  • Bence kimse iyi değil. Rapçilerden nefret ediyorum.

0|0
    1|1
    • ULAN BAK AĞZIMI AÇMAK İSTEMİYORUM RAP TEN NEFRET EDİYOSAN GİDİP POP MU DİNLİYOSUN İĞRENİYORUM RESMEN O HELE SİMGE MİŞ MİŞ Mİ NE KUSTUM GİDİN SANSAR HAYKİ CEZA SOGA FUAT ERGİN DİNLEYİN O MİŞ MİŞ BANGIR BANGIR VB. ŞEYLERİ DİNLİYONUZ SONRA TÜRKİYE NDEN GELİŞMİYO NEDEN ACABA ÇOK MALLAR VAR TABİ GELİŞMEZ BÖYLE ŞARKILAR OLMAYA DEVAM EDERSE AYRICA BURAYA YAZMIŞLAR SEHABE SANIŞER FELAN ÜSTAD ''BOK'' CEZA VE FUAT ERGİN TÜRKÇE RAPİN ÜSTADIDIR AKSİNİ İDDİA EDEN VARSA RAP DİNLEMEMİŞTİR.

• @EAVİCEHAYKİ rep dinleyeni severim
      :))

• Hiç tanımam.

0|0
    0|0
  • Canfeza, Sokrat ST, Kamufle, Taladro, Allame, Red, Hidra, Sagopa Kajmer benim dinlediğim rapciler..

0|0
    0|0
  • ceza sago

0|0
    0|0
  • sagopa kajmer,şanişer ve abluka alarm

0|0
    0|0
  • Diyar Pala'yı tek geçerim efenim.

0|0
    0|0
  • Öncelikle ceza ve sansar salvo , sonrasında norm ender gerçek rap yapanlardır.

Sehabe , sancak , rapozof , cumali , sokrat gibiler biraz melankolikler ama iyidirler

0|0
    0|1
  • Sansar. No1

0|0
    0|0
  • Sancak:) hem ozel hayatı dısında muzıgıyle gundeme geldı,saniserin ozel hayatı konusuldu hep.simdi sancak evlılık kararı almıs,bızde kızın yuzunu gormus olduk bu kararla .

not. fotograf yuklemeyı ogrenınce fotograflarını yuklıcem,cok tatlılar allah mutlu etsın.

1|0
    0|0
  • Bence Hidra, Sehabe, Patron, Ceza, Tankurt Manas, Elleran Elvis

0|0
    0|0
  • Sancak , Norm Ender , Vice , Azap Hg , Ceza , Canfeza... say say bitmez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Tech N9ne bomba bee

0|0
    0|0
  • en iyi ler ceza sago sansar ...dediğinine gelince "şanışer sancak ados kaptan toladro cumalı efrah " aklıma gelenler bunlar var şuanda bunlara bakabilirsin ...

0|0
    0|0
    • 3ay

Mode xl gurubu en iyisi zaten gurup olarak ilk ve tek 6 albüm yapan mode xl gurubu

• mechul sanıklar adlı grubu da dinlerim

link

0|0
    0|0
  • sagopa.

0|0
    0|1
  • kimse Sagonun eline su dökemez..Tartışmasız en iyisidir

0|0
    0|1
  • saian - sancak - anıl piyancı

0|0