Z yerine S yazmaya çalışanları anlamıyorum.Bu bir tek bana mı itici geliyor bu kadar?

yani anlamıyorum kelimeyi niye adamakıllı yazmıyorlar?daha mı sempatik olduklarını düşünüyorlar?

0|0
10|12

En İyi Erkek Görüşü

• Mesela, özledim değil ösledim gibi.Ben bunlara tiki yazma sitili diye isimlendiriyorm ve nefret ediyorm.Herşeyin suyunu çıkardılar.Ne sempatikliği çocck gibi saçma sapan bi stil,ayrı bi imaj,farklı bi tarz.Buda bi şekilse,ben şekilsizim aga !

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• doğrudur

0|0
    0|0
  • O tek mi ?

K=q

v=u

K=g

v=w

v=F

..devam eder. Türkçenin beyinsel estetiklik kullanarak farklılık kazandırmak deniyor.

0|0
    0|0
  • bak buna bende katiliyorum banada cok itici geliyor ne geregi var ne anlam tasiyorsa bende anlamadim.. aslinda distan bakildiginda daha cocuk yapisi olan birini andiriyor.. insanlar dikkat cekerim düsüncesi ile ne sacmaliklar yapiyor bu neki..

0|0
    0|0
  • Anlatım bozukluklarına da el atalım ordan da çok soru geliyoree

0|1
    0|0
  • İsmirliyim yeaq

1|0
    0|0
  • Hayır, bana da fazlası ile itici geliyor.

0|0
    0|0
  • Ergenlik dönemi özenilen bazı seyler ...

0|0
    0|0
  • bence k yerine q kullanmak daha beter

0|0
    0|0
  • AğıR LiSeLi FoNt KuSuuuM.

0|0
    0|0
  • herkes yerine herkez yazmak yada yalnız yerine yanlız yazmak kadar kötü değil bence

0|0
    0|0
  • ben de zevmiyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Bana Türkçe'yi katletmeye sebebiyet veren her harf itici geliyor. Neden yaptıklarını anlayamıyorum düzgün yazmak varken katletmenin sebebi ne ola ki

1|0
    0|0
  • Aynen bende çok sinir oluyorum.

Güzel yazacaklarına mesela güsel yazıyorlar, ne bu ya?

1|0
    0|0
  • sacmaa geliyor banada. sonra neden türkcemiz yozlasıyorda bilmemne. al sana örnek iste...

0|0
    0|0
  • İticiiiiiiii.

0|0
    0|0
  • İtici evet.

0|0
    0|0
  • Ilginc bisiy turkce katilleri

0|0
    0|0
  • hic iste

0|0
    0|0
  • takılmıyorum böyle şeylere.

0|0
    0|0
  • Saten bende oyle yasiyorum napim cok sefiyorum.

0|0
    0|1
  • Hıı,ben "S" yerine "Z" kullanmışım.

03.04.2011'de açılan bir hesap olarak ıım.O an ki durumumu pek hatırlamıyorum..

0|0
    0|0
Yükleniyor...