100. yıl hakkında ne düşünüyorsunuz?

2015 yılı özel olacak. Sarıkamış, Gelibolu ve Ermeni Tehciri'nin 100. yılı. Birbiriyle çok alakasız gibi yansıtılan bu olayların birkaç ay içinde olup bittiğini ve bağlantılı olduklarını, okuyanlar bilir...

Ne düşünüyorsunuz bu 3 olay hakkında? Birer cümleyle? Zafer mi abartı mı katliam mı uydurma mı trajedi mi fantezi midir, nedir bunlar sizce?

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Sarikamisin tarihimizdeki aci hatalardan biri oldugu soylemek uzuntu veriyo, tehcir olayina gelince ermeni lobisinin mesnetsizce yaptigi yaygaralardan son derece rahatsiz biri olarakk derim ki eski turk tarih kurumu baskani yusuf hallacoglunun cok guzel tespitleri var lutfen okuyuunuz tehcir sebebi makbul bir karardi ve olen ermeniler tamamen eceliyle zamanin kotu sartlarinda yollarda ölmustur zaten cogu ermeni ailede kendini kürt olarak gosterip kalmistir

0|0
    0|0
    • Formaliteden EİC. Hesap açık olsa buna 5 xper vermezdim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Okuyorum ve farklı şeyler. Ermeni techiri olması gereken bir şeydi ve oldu.

Enver Paşa, Talat Paşa, Cemal Paşa ve Atatürk'ü saygıyla anıyorum

0|0
    0|0
    • Niçin olması gerekiyordu?

• Ermeniler de kürtler gibi kuyumuzu kazmaya başlamıştı da ondan. Ruslar daha fazla ilerlese rusları destekleyeceklerinden eminlerdi.

Ha benim şahsi görüşümü soruyorsan ermeni oldukları için diyebilirim

• Ermeni Soykırımı yalan , şu kıçı kırık Taşnaklara boyun eğdik ya daha ne diyim

0|0
    0|0
    • Taraf gazetesi geçenlerde olayla ilgili anılardan yayınladı. Elleri bağlanıp Fırat Nehri'ne atılan insanlar, kiliseye toplanıp yakılan insanlardan bahsediliyor. Hepsi bir "kurgu" olabilir mi?

• Ortalığı karıştırmaya çalışan bir gazete. Varmıymış acaba kaynakları? Yıllardır araştırmalarda Türkiye Osmanlı Arşivlerini açtı ama nedense Ruslar ve Ermeniler kendi kaynaklarını açmadı. Sürgün göç öldü ama soykırım masum halka yapılmadı. Doğu Anadoluda Türkleri öldürmeye çalışan Ermeni Çetelerine karşı bir infaz yapıldı

Yükleniyor...