Supernatural korkunç mu?

sizce supernatural'e başlamalımıyım kızlar. Ben korkak bir insanım yani korku filmi izleyemem. Supernatural o kadar korkunçmu?

0|0
610

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Korkmazsın merak etme zaten ilk 18 bölüm horror olarak çıkarıldı sonrası supernatural kategorisi altında :D

0|0
    0|0
  • Ya yok be kim dedi sana :) gerilim var ama dozunda. ayrıca dizide komedi ağırlığı da olduğu için hiç de korku özelliği taşımıyor

0|0
    0|0
  • Yok hayır , ilk başta korkunç gelebiliyor insana ama o kadar olay atlatıyolar ki 2 sezon sonra bu yaratık mı bee diyosun kendi kendine :D

0|0
    0|0
  • Çok korkunç.

0|0
    0|0
  • hayır be 0 korku 9 sezonda ızledım bıkac yerınde korkmusumdur :D guzel dızı ama sonlara dogru sacmalıyor. İlk 5 sezon harıkaydı :D

0|0
    0|0
  • Korku filmleri hosuma gtmyor bunun alakası yok gizem bilimkurgu agırlıklı bir an once basla

0|0
    0|0
  • coluk cocuk dizisi oldu artık

0|0
    0|0
  • Ne korkusu komik olduğunu bile söyleyebilirim. Durman hata hemen başla

0|0
    0|0
  • Korku yok ama harika tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • ahasha korkunç. s. s. ss

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben de senin gibi korkarım diye diziye 3 ay başlayayim mi baslamayayim mi diye dusunenlerdendim. Hatta o kadar odlek bir insandim ki illuminati hakkında şeyler Okurken bile korkudan delirecek gibi oluyordum. Bir arkadaşım önermisti bana da. Ben de araştırdım işte senin gibi 50 yere yazdım korkunç mu diye ama sonra cesaretimi toplayıp izlemeye karar verdim. Ama tabi bilgisayarda izleyerek cesareti bulamadığım için telefonda küçuk ekranda izledim uzaktan o da. 1-2 bölüm sonra tabletten izlemeye basladim. 5. Bölümu gee ışık açık izlerken annem ışığı söndürdügü anda aynada Bloody Mary belirdi ve o bölümden sonra artık bilgisayar ve televizyondan izlemeye başladım. Düşün yani telefondan televizyona ne kadar büyük gelisme. Kısacası SPN benim korkumu yenmeme vesile olan bir dizi. Bir başla derim. Çünkü artık kolay kolay kimsenin okuyamayaçağı şeyleri okuyorum. Ayrıca korku filmlerinde bile gülüyorum ayol.. sen sen ol Heme başla zaten korkunc ne varsa ilk Sezonlarda var. Zaten bir kac bolum sonra sen kendin diyorsun " bu da yaratik mi be " diye. Sonra zaten melekti seytandi Leviathanıydi tanrisiydi falan giriyor işin içine. Kısaca her sezon daha da korkunç olmaktan cikiyör.

0|0
    0|0
  • 1. sezonun ilk 5 bölümü biraz korkunç. Onu. dışında alışıyorsun zamanla. Zaten ilerleyen sezonlarda korkunç hiçbir şey kalmıyor. Melekler levithanlar mühür falan filan onlarla uğraşıyorlar :D ben şahsen spn izledikten sonra artık korku filmlerinde ya da anı şeylerde korkmuyorum yararı oldu. D

0|0
    0|0
  • Korkunç değil o kadar birkaç sezondan sonra her şey normal gelmeye başlıyor :D

0|0
    0|0
  • Ben hiç korku filmlerinden etkilenmem ama Supernatural de korkacak hiçbir şey yok bence.

0|0
    0|0
  • İlk iki sezonda korkaraın sonra alışmaya başlarsın sonra abi bu korkunçtu dersin ama yine de arada var hayaletli bölümler falan

0|0
    0|0
Yükleniyor...