Supernatural korkunç mu?

sizce supernatural'e başlamalımıyım kızlar. Ben korkak bir insanım yani korku filmi izleyemem. Supernatural o kadar korkunçmu?

0|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Korkmazsın merak etme zaten ilk 18 bölüm horror olarak çıkarıldı sonrası supernatural kategorisi altında :D

0|0
    0|0
  • Ya yok be kim dedi sana :) gerilim var ama dozunda. ayrıca dizide komedi ağırlığı da olduğu için hiç de korku özelliği taşımıyor

0|0
    0|0
  • Yok hayır , ilk başta korkunç gelebiliyor insana ama o kadar olay atlatıyolar ki 2 sezon sonra bu yaratık mı bee diyosun kendi kendine :D

0|0
    0|0
  • hayır be 0 korku 9 sezonda ızledım bıkac yerınde korkmusumdur :D guzel dızı ama sonlara dogru sacmalıyor. İlk 5 sezon harıkaydı :D

0|0
    0|0
  • Çok korkunç.

0|0
    0|0
  • Korku filmleri hosuma gtmyor bunun alakası yok gizem bilimkurgu agırlıklı bir an once basla

0|0
    0|0
  • coluk cocuk dizisi oldu artık

0|0
    0|0
  • Ne korkusu komik olduğunu bile söyleyebilirim. Durman hata hemen başla

0|0
    0|0
  • Korku yok ama harika tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • ahasha korkunç. s. s. ss

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 1. sezonun ilk 5 bölümü biraz korkunç. Onu. dışında alışıyorsun zamanla. Zaten ilerleyen sezonlarda korkunç hiçbir şey kalmıyor. Melekler levithanlar mühür falan filan onlarla uğraşıyorlar :D ben şahsen spn izledikten sonra artık korku filmlerinde ya da anı şeylerde korkmuyorum yararı oldu. D

0|0
    0|0
  • Korkunç değil o kadar birkaç sezondan sonra her şey normal gelmeye başlıyor :D

0|0
    0|0
  • Ben hiç korku filmlerinden etkilenmem ama Supernatural de korkacak hiçbir şey yok bence.

0|0
    0|0
  • İlk iki sezonda korkaraın sonra alışmaya başlarsın sonra abi bu korkunçtu dersin ama yine de arada var hayaletli bölümler falan

0|0
    0|0
Yükleniyor...