Evin ortasına direk mi dikiceksn diyen kardeşim :)?

Ya pole dans kursa başlicam sürekli arıza çıkarıyolar :) dün akşam bahsi açıldı yine, kardeşim evin ortasına direk mi dikiceksn diye bir tepki verdi çok mu kötü szcede

0|0
2|27

En İyi Erkek Görüşü

• Seni tanıyormuyum ya tanıdık geldin alla alla senmisin acaba

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Her birey belli bir yaştan sonra kendi kişilik ve karakter çizgilerini belirler. Özgür bir birey olma yoluna girmiştir artık. Bu yapının kişinin yetiştiği ortam ile doğru orantılı olması doğan her canlının bir öncekinin aynısı olmasını beklemek ile aynıdır. Farklı olduğun yanları fark etmeli bunları telaffuz etmeden dile getireceğin yer ve yerdeki insanları iyi analiz etmen gerekir. Camide istavroz çıkarılmaz, kilisede seccade yapılmaz. Beraber yaşadığın insanların hayatlarına ve görüşlerine saygı göstermelisin. Kendince en doğru davranışı sergilemişsin (ki bencede doğru) ancak çevren senin gelmiş olduğun olgunluğa erişmemiş demek ki. Kötü değil sadece onlara ters. Kendi ekonomik özgürlüğünü elde edip kendi ayaklarının üzerinde durduğun zaman yapman en doğrusu olacaktır. Yani neden Pole Dans açıkcası merak ettim. Neden Tango ya da Salsa değil.

0|0
    0|0
  • Direğini filan bildiğine göre ilgisi başka alanlara kayıyor demek ki bu sıpanın :) Nasıl istiyorsan öyle yaşa, hayat senin, istediğin hayatı yaşayamadıktan sonra ne anlamı kalmış o hayatın, tabularla yürümez bu hayat :)

0|0
    0|0
  • pole dans yazanları da anlamak güç.. pole dance yazsan eyv diyeceğim yarı ing. ayrı türkçe neden yazıorsunuz? pole dans yazacağına direk dansı yaz pole zaten direk demek değil mi? sanki pole ülke bu da o ülkeye özgün bir dans sdfsdfff..

0|0
    0|0
    • amma taktın :) normaldr olablr herneyse türkçeye hakim olma yeteneğini farklı yerlerde kullanablrsn

• ben direk dansı demekten utanmıyorum :)

• yani işte acaba sen de mi onlardan birisin diye şeettiydim zaten.. taam sen bilmeden şeetmişsin sorun yok bundan sonra direk dansı dersin olur biter.. ^_^

• pole dans iyi hos da benim kusakda cok kotu bir etkisi var pole dans yapani gorsem hep para veresim geliyor :P

0|0
    0|0
  • Kötü değil de başka dans mı kalmadı? :)

0|0
    0|0
  • hayır nasıl açıklican misafire. Gelene gidene fantezi demiri olduğu apaçık belli olur. Üst kat çöküyordu boru koyduk denmezki :)

0|0
    0|0
    • palto falan asarm artık :)

• onu herkes yapar ondan kolay ne var ki

• Siz koyun direği en iyisi boş verin.

• hey alalhım aa bu amerikan rüyasından uaın artık burası türkiye emez bizim ülkede bu tür şeyler :D abi bir kız nasıl ailesine bu dansı evde yapmak istedini söyler :D tövbe tövbe dur l*n kınamayım :D

0|0
    0|0
    • evde değil kursuna gtcm dedm

• hey allahım neyse arkadasım sen bu sözümü unutma o cocukla günün birinde ayrılacaksın bunu bil

• olur tabi :)

• Türk kahvesi yapmasını, kuru fasulye ve mercimek çorbasını yapmayı öğren pole dansa sıra gelir kafanı takma...

0|0
    0|0
    • hepsini biliyorum merak etme

• tamama o zaman pole dansa geçebilrsin... evin tavanı kaç metre söyle ona göre direğin benden :)

• Neşesi güzel:D

0|0
    0|0
  • Cok agır olmamısmı?:))

0|0
    0|0
  • bir de biz erkekleri, askerlik anısı anlatırken, helikopterden helikoptere atlarken havada şarjör değiştiriyoruz dediğimizde beğenmezler.

0|0
    0|0
  • Bence harika olur:)

0|0
    0|0
  • doğru sölüyorlar netten bak öğren işte kursa mursa ne gerek var

0|0
    0|0
  • O değilde kardeşinin alnindan oluyorum laf on numara beş yildiz :))))

0|0
    0|0
  • aynen adam haklı :D ewin ortasında boru olurmu ya

0|0
    0|0
  • haklılar, o* mu olcan başımıza demiyolar iyi ki şükret :)

0|0
    0|0
    • ne geri kafalısınz

• arkadas kocam olcak insana yapcm manyakmsnz yaa

• önce bir evlen de öyle o zaman :) gerekirse kucak dansı yaparsın ona.

• evet kötü :D

0|0
    0|0
  • bir twerk yap yeter * eve direk tehlikeli sfsfah

0|0
    0|0
  • tepkiyi yerınde söylemısler sana

0|0
    0|0
  • Fantaziye bak bee :D uyku sersemine kafayı vurabilirsin ama

0|0
    0|0