Hiç bir kitabi baştan sonuna kadar okumamış birine hangi kitabı ya da yazarı önerirsiniz? :)?

Ozetle güzel bir kitap önerisi olan var mı :)

0|0
4|15

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• down brownun bütün kitaplarını okuyabilirsin gerçekten çok güzel ama sonuna kadar okumayan biri için biraz ağır gelebilir çünkü kitapları bya bir kalın kanks :)

0|0
    0|0
  • Dostoyevski nin suç ve ceza kitabı çok güzel bir roman okuyalı 4 sene oldu ama hala aklımda 500 sayfa idi vaktim olmadığı için günde 1-2 saat anca okuyabiliyordum 1 haftada bitirdim çok güzel kitab bazıları tavsiye etmiyorlar güzel değil diyorlar ama çok güzel bir kitap okumanı tavsiye ederm

0|0
    0|0
  • Çin işkencesi, Düzceli Memet, Şems Tebrizi yazarı Sinan Yağmur.
    Hepsi de güzel ve etili, sürükleyici.

0|0
    0|0
  • bu yaştan sonra bir cacık olmaz ondan, nefesimi boşa tüketemem.

0|0
    1|0
  • bunu oku kanks
    kırmızı sakallı topal karınca ve filler sultanı

0|0
    0|0
  • Incognito beynin gizli hayatını öneririm gayet akıcı ve bilgili kitap. Okurken inanılmaz sasirirsin elinden birakamazsin ha sıkılırsanda (sikilcagini zannetmiyorum) ne öğrensen kar dir o kitaptan

0|0
    0|0
  • İlk başta ne tarz okumak istediğine karar vermen lazım.. polisiye mi seviyosun, tarihi kitaplar mı yoksa klasiklerden mi başlamak istersin onu seç ona göre yazalım

0|0
    0|0
  • hım kötü bir alışkanlık valla Agathe Christie'nin Cinayet Alfabesi var onu oku.

0|0
    0|0
  • 1984

0|0
    0|0
  • Adam fawer olasiliksiz.

0|0
    0|0
  • Aklından bir sayı tut.

0|0
    0|0
  • Cin Ali serisini şiddetle tavsiye ederim..

0|0
    0|0
  • Sefillerden başlasın

0|0
    0|0
  • okumican yine nasil olsa hade yat uyu sabah is var

0|0
    0|0
  • uyumsuz, kuralsız yandaş. bu seriyi oku çok sağlamdır ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Grinin 50 tonu
    Uuu -,-

0|0
    0|0
  • J. K. Rowling tabii ki. Otur butun Harry Potter i bastan oku. Hic bir kitap bitirememisken butun seriyi bitir gorsunler seni aslan. Vur kir parcala ahsgaj

0|0
    0|0
  • Pucca serisi

0|0
    0|0
Yükleniyor...